jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۷۵۲۶۲   ۰۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۵

بازیگر سینما و تلویزیون عنوان کرد:

خانواده مداری مهمترین پیام سریال پشت بام تهران

بازیگر سینما و تلویزیون کشور که اولین همکاری خود را با بهرنگ توفیقی تجربه می کند، از بازی در سریال پشت بام تهران می گوید.

خانواده مداری مهمترین پیام سریال پشت بام تهران

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سام درخشانی اظهار داشت: قطعا پیش بینی می شد که سریال پشت بام تهران با اقبال مخاطب مواجه شود و دلیل انتخاب من برای بازی در این سریال علاوه بر وجود نویسنده کار بلد و توانایی مثل سعید نعمت الله، کارگردانی بهرنگ توفیقی در این پروژه بود، من به توانمندیهای او در سریال سازی واقف بودم و از آنجایی که پشت بام تهران هم کست خوب و هم عوامل پشت دوربین کاربلدی داشت، پیش بینی می کردم ماحصل سریال، خوب از کار در بیاید، بنابراین در این سریال بازی کردم.

ایفاگر کاراکتر «آهی امیرعلی» در سریال پشت بام تهران افزود: آنچه که برای من در بازی در یک سریال در درجه اول اهمیت قرار دارد این است که متن فیلمنامه خوب باشد و قصه سریال هم جذاب باشد و به خاطر قلم توانمند سعید نعمت الله، این اتفاق افتاد و از همان ابتدا که من سناریو را مطالعه کردم، فهمیدم که سریال جذابی خواهد شد.

بازیگر سریال «نابرده رنج» درباره کاراکتر آهی هم گفت: من اصولا زیاد به شخصیت مثبت و منفی در سریال اعتقاد ندارم، شخصیت آهی بدون اینکه بطور واضح مشخص شود که سفید است یا سیاه، در موقعیت های مختلف، ری اکشن های متفاوتی از خود بروز می دهد. آهی تا زمانی که در شرایط خوب و متعادل قرار دارد طبیعتا رفتار شایسته ای هم از خود بروز می دهد اما وقتی در تنگنا قرار می گیرد، واکنش های منفی از خود نشان می دهد. بنابراین کاراکتر آهی بطور قطع آدم خوبه یا آدم بده داستان شناخته نمی شود. به نظر من شخصیت آهی ترکیبی از حرکات مثبت و منفی است که در شرایط متفاوت تغییر می کند.

او ادامه داد: آهی یک کاراکتری هست مثل غیاث، او هم تا زمانی که در مسیر درست قرار دارد کار صحیح را انجام می دهد و زمانی هم که در مسیر بد قرار می گیرد مثل لحظه سرقت، شخصیت منفی از خودش نشان می داد ولی غالب رفتارهایی که از آهی در سریال پشت بام تهران می بینیم، مثبت است.

بازیگر فیلم سینمایی «مسیر روشن» درباره پیام اصلی سریال پشت بام تهران تصریح کرد: به نظرم مهمترین پیامی که این سریال تا الان به مخاطب نشان داده، عشق به خانواده و وفاداری به کانون گرم خانواده است. در این سریال کاراکترها از جمله غیاث، هاله و آهی تمام تلاششان را می کنند تا زیر سایه پدر و مادرها باشند و جمع خانواده را حفظ کنند.

درخشانی درباره همکاری با بهرنگ توفیقی هم گفت: ما با هم دوستی قدیمی داریم ولی پشت بام تهران همکاری اول من با بهرنگ و سعید نعمت الله هست که از بابت کار کردن با هر دو این عزیزان، بسیا بسیار خوشحالم چون آقای توفیقی کارگردان بسیار توانمند، فهیم و آرامی است. باور کنید در این چهار پنج ماه، به اصطلاح صدا از دیوار شنیدیم ولی از بهرنگ نشنیدیم، او بسیار آدم متینی است و باید این را هم اضافه کنم که در کنار بهرنگ، نابغه ای به اسم سعید نعمت الله کار می کند. گاهی اوقات که متن را دور خوانی می کنیم، با خودم می گویم این دیالوگ ها از کجا به فکر سعید می رسد. سعید به نظرم یک توانایی خدادادی در فیلمنامه نویسی دارد و وقتی من نوشته او را مقابل دوربین بازی می کنم، از گفتن دیالوگ های او لذت می برم.

بازیگر سریال «پژمان» با اشاره به این که هنوز فیلمبرداری سریال پشت بام تهران ادامه دارد افزود: در حال حاضر گروه در لوکیشن خانه »آقا ولی» با تلاش و جدیت در حال ضبط سکانس های پایانی هستند.

سام درخشانی با اشاره به طولانی شدن تصویربرداری پشت بام تهران اظهار داشت: علیرغم میل باطنی ام برای بازی همزمان در دو پروژه، ولی این روزها تمام وقت مقابل دوربین دو کارگردان هستم، شب ها از ساعت 18 تا شش صبح سر پروژه پشت بام تهران و ساعت شش صبح دوباره آفیش هستم و با سرویس به لوکیشن فیلم سینمایی»خوب، بد، جلف» پیمان قاسم خانی می روم تا ساعت چهار عصر، اما از آنجایی که من هر دو پروژه را دوست دارم، این سختی را به جان می خرم و با انرژی بالا، تمام وقت مشغول بازی هستم.

بازیگر سریال «ماتادور» با بیان اینکه من و اطرافیانم برای اینکه بگویم این سریال خوب است یا نه، منبع خوبی نیستیم، یادآور شد: من به خاطر بازی در این مجموعه یک تعصبی نسبت به آن دارم و اطرافیانم هم که بواسطه رفاقت با من همیشه از کارهایم تعریف می کنند، بنابراین باید منتظر ماند تا دید که آیا ادامه سریال می تواند مخاطب را به خود جذب کند یا خیر اما وقتی در خیابان تردد می کنم از صحبت ها و واکنش مردم متوجه می شوم که سریال پشت بام تهران به لطف خداد دیده شده است.

مجموعه تلویزیونی پشت بام تهران که تاکنون 10 قسمت از آن به روی آنتن رفته است، به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی بهرنگ توفیقی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک است که در 33 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر