jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۸۶۴۱۱۴   ۲۳ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۸

برنامه «فراسو» شبکه رادیویی سلامت، سه شنبه 24 آذر ماه، به موضوع «سبزیجات خشک» می پردازد.

سبزیجات خشک روی موج سلامت

در برنامه «فراسو» روزهای یکشنبه و سه شنبه از یکی از پزشکان متخصص در زمینه علم تغذیه دعوت می شود تا در کنار کارشناس مجری برنامه به سوالات و پیامک های شنوندگان پاسخ و راهکارهای مناسب را ارائه دهد.

این برنامه روز سه شنبه با حضور دکتر مظهری، متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تاکید بر این که استفاده بجا و مناسب از سبزیجات خشک، سبب تامین مواد مغذی در فرد خواهد شد، به پرسش های مخاطبان درباره روش های صحیح پخت پاسخ می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «فراسو» شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه از دو گروه برنامه ساز بهداشت و تندرستی و سلامت و تغذیه پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر