jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۲۸۲۸ ۱۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۶

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی گفت: ترافیک در اکثر جاده های کشور به دلیل بارش نیمه سنگین گزارش شده است.

ترافیک نیمه سنگین در جاده های کشور

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان است.

وی افزود: براساس همین گزارشات در اکثر محورهای استان های جنوبی و مرکزی از جمله در استان مرکزی محورهای اراک - توره، اراک - قم، اراک - فراهان مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده، همچنین در استان گیلان محورهای اسالم به خلخال، پونل - خلخال نیز به دلیل کولاک و یخ زدگی تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

سرهنگ رحمانی گفت: تردد کامیون و کامیونت تا اطلاع ثانوی در محور کرج - چالوس ممنوع است، همچنین محور شمشک به دیزین به علت عدم ایمنی کافی همچنان مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر