jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۶۳۶۱ ۲۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۲

آتش نشانان پایتخت با سرعت عمل خود توانستند آتش سوزی منزل مسکونی را در خیابان گرگان مهار و خاموش کردند.

آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان گرگان + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت14:11 روز گذشته آتش نشانان ایستگاه 93 را به خیابان گرگان، کوچه افضلی، بن بست سعیدی اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: در محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه دو واحدی مشاهده می شد که یکی از واحدهای طبقه دوم آن دچار آتش سوزی شده بود و دود و شعله زیادی از پنجره های آن به بیرون زبانه می کشید.

محسن میرجانی افزود: به گفته شاهدان، سه نفر از ساکنان در طبقات بالا در میان دود و آتش محبوس شده بودند که آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با قطع جریان برق و گاز ساختمان محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کرده و از سرایت آن به قسمت های دیگر منزل مسکونی جلوگیری نمودند.

وی افزود: گروه دوم از آتش نشانان همزمان به طبقات بالا رفتند و پس از جستجوی دقیق توانستند یک مرد 43 ساله و دو کودک را از میان دود غلیظ خارج و به فضای امن منتقل کردند.

فرمانده آتش نشانان اعزامی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از لکه گیری محل حادثه، دود ناشی از آتش سوزی را با استفاده از فن های فشار مثبت از ساختمان تخلیه کردند و پس از تحویل ساختمان به مالک آن به مأموریت خود پایان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر