jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۳۶۲۸۵ ۲۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

وقتی آیفون 6 می‌خرید، چیزی که توجهتان را جلب می‌کند، صفحه بزرگ آن و دوربین بهترش است. چیزی هم که انتظارش را ندارید، حساسیت است.

مراقب آیفون ۶ باشید؛ بلایی که آیفون سر این مرد آورد + عکس

این اتفاقی بود که برای مارک واتسون 37 ساله افتاد: او یک آیفون جدید خرید. 2 هفته که گذشت، یک لکه قرمز روی پای چپش ظاهر شد و همین طور که بیش تر پخش می‌شد، درد و خارش بیش تری هم پیدا می‌کرد.

به گزارش سلامانه، آقای واتسون ابتدا تلاش کرد با خریدن کرم از داروخانه، پوستش را درمان کند اما وقتی وضع نه تنها بهتر نشد،‌ بلکه شدت آن افزایش یافت، سراغ پزشک رفت.

آنجا بود که با شگفتی دریافت، به نیکل موجود در گوشی‌اش حساسیت دارد و وقتی آن را توی جیب شلوارش می‌گذارد،‌ نیکل به پوست پایش آسیب می زند.

این مرد انگلیسی می‌گوید: «توقع نداری که به گوشی‌ات حساسیت داشته باشی. من توی عمرم هیچ وقت به نیکل حساسیت نداشته‌ام؛ و قبلاً هم در جواهرات ارزان قیمت از آن استفاده کرده بودم. به نظرم نباید چنین اتفاقی بیفتد.»

آقای واتسون هم چنین از شرکت اپل خواسته در این باره به مشتریانش هشدار دهد: «حالا اگر قرار باشد مدت زیادی بیرون باشم، آن را با خودم نمی‌برم. سر کار هم گوشی را توی میز می‌گذارم. وقتی با شرکت اپل حرف زدم، گفتند توی بخش شرایط و ضوابط استفاده، به آن اشاره شده است؛ ولی من باورم نمی‌شود. وقتی توی سایت آن‌ها دنبال کلمه نیکل گشتم، هیچ چیزی نیامد. به نظرم باید به این مساله اشاره کنند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر