jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۲۳۲۷   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۱

جام جم ورزشی: حاشیه های این بازیکن جنجالی قرار نیست تمام شود.

رکورددار داد و بیداد کردن در لیگ برتر

به گزارش جام جم ورزشی ، رفتارهای ناپسند فصل گذشته جاسم کرار در قبال باشگاه استقلال باعث نشد عذر این بازیکن خواسته شود. کرار همچنان استقلالی است و رفتارهای نه چندان مناسبش در مقابل استقلالی ها ادامه دارد. او که حالا دیگر برای دریافت مطالباتش در باشگاه استقلال داد و بیداد راه می اندازد به تازگی دردسر جدیدی برای افشار زاده ایجاد کرده است. گویا او برای دریافت مطالباتش یک چک دریافت کرده بود.

به گزارش روزنامه خبر ورزشی ، کرار در مراجعه دوم به باشگاه، رو به مسولان گفت: «فکر کردید من چک را نگه می دارم؟ رفتم با چک شما bmw خریده ام. الان دیگر چک شما دست من نیست دست یک نمایشگاه دار ماشین است.» او ادامه داد: «وقتی ماشین خریدم پول نداشتم، چک شما را دادم به نمایشگاه دار. الان اگر برگشت بخورد آبروی خود شما می رود.»

کرار حالا کار را به تهدید باشگاه و داد و بیداد کردن کشانده است. افشارزاده پس از داد و بیدادهای کرار مجبور شد از سبکدست اسپانسر باشگاه استقلال بخواهد که فکری برای چک این بازیکن بکند. سرانجام با کمک مالی او مشکل حل می شود و نمایشگاه داری که کرار از او ماشین خریده، چکش را نقد می کند.

این عراقی حالا نه تنها رکورددار حاشیه که رکورددار داد و بیداد کردن هم در فوتبال ایران به شمار می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها