jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۹۱۴۴ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

فیلمبرداری «بیست و سه روز» سومین فیلم مهدی گلستانه از هفته آینده شروع می‌شود و محسن کیایی همبازی محمدرضا فروتن در آن خواهد شد.

فروتن و کیایی در «بیست و سه روز» همبازی شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «بیست و سه روز» نام سومین فیلم بلند مهدی گلستانه است که سال گذشته از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی موفق به دریافت پروانه ساخت شد و این کارگردان پیش تولید فیلم خود را از اردیبهشت ماه سال جاری به صورت جدی آغاز کرد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بیست و سه روز» که یک فیلم پربازیگر محسوب می‌شود طبق زمان بندی گروه تولید از هفته آینده در تهران آغاز خواهد شد که عمده فیلمبرداری این فیلم در تهران و بخشی از آن نیز در عسلویه صورت خواهد گرفت و فیلم برای نمایش در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش خواهد شد.

به تازگی محسن کیایی با فیلم سینمایی «بیست و سه روز» قرارداد بسته است. البته پیش از این نیز حضور محمدرضا فروتن، هانیه توسلی و شقایق فراهانی حضور خود را در این فیلم قطعی شده بود.

در خلاصه داستان «بیست و سه روز» به قلم احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که 23 روز را بر پهنه دریا و به دور از خانواده، گذرانده؛ با دنیایی از ابهامات فکری که تمام مدت مثل خوره، ذهنش را اشغال کرده بود، وارد خانه‌اش در تهران می‌شود. پس از ورود خسرو به خانه، تمامی ذهنیت‌هایش عینیت می‌یابند. او قادر به مقابله با مسائل پیش آمده نیست، اما...

برخی از عوامل فیلم سینمایی «بیست و سه روز» عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: بهروز معاونیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی افشین راد، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچی، مجری طرح: پیمان جعفری، مدیر تولید: وحید مشاری، مشاور رسانه‌ای: احسان عباسی.

«بیست و سه روز» سومین فیلم سینمایی مهدی گلستانه پس از «دردسر بزرگ»‌ و «نازنین» محسوب می‌شود که تهیه کنندگی این فیلم را نیز خود او بر عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر