jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۸۱۹۰۰۱   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

فرماندار شهرستان بناب گفت: ثبت «کباب بناب» زمینه جذب گردشگران داخلی وخارجی را فراهم می کند.

ثبت «کباب بناب» زمینه جذب گردشگران را فراهم می کند

ولی الله فرج اللهی عصر روز گذشته (سه شنبه) در جلسه کارگروه گردشگری شهرستان بناب از برگزاری اولین جشنواره «کباب بناب» در این شهرستان خبر داد و به آمادگی شهرستان بناب برای برگزاری اولین جشنواره «کباب بناب» اشاره کرد.

وی با بیان اینکه این جشنواره ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه در بناب برگزار می شود، افزود: کباب بناب ظرفیت و پتانسیل بزرگی برای شهرستان محسوب می شود چراکه خیلی از مردم در کباب پزی ها مشغول هستند و کباب بناب علاوه بر ایجاد اشتغال باعث جذب گردشگر نیز می شود.

فرج اللهی با اشاره به اینکه کباب بناب به تازگی در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد، ادامه داد: این ثبت فرصت ارزشمندی است تا گردشگری شهرستان رونق یابد.

فرماندار بناب به ضرورت استفاده از صنعت پول ساز گردشگری در بناب تاکید کرد و گفت: گردشگری صنعتی جا افتاده در جهان است که باعث درآمد زایی خوب می شود و نیاز است در کشور ما نیز به این مقوله اهمیت داده و برای رشد صنعت گردشگری برنامه ریزی کنیم.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر