jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۸۱۹۰۰۱ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

فرماندار شهرستان بناب گفت: ثبت «کباب بناب» زمینه جذب گردشگران داخلی وخارجی را فراهم می کند.

ثبت «کباب بناب» زمینه جذب گردشگران را فراهم می کند

ولی الله فرج اللهی عصر روز گذشته (سه شنبه) در جلسه کارگروه گردشگری شهرستان بناب از برگزاری اولین جشنواره «کباب بناب» در این شهرستان خبر داد و به آمادگی شهرستان بناب برای برگزاری اولین جشنواره «کباب بناب» اشاره کرد.

وی با بیان اینکه این جشنواره ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه در بناب برگزار می شود، افزود: کباب بناب ظرفیت و پتانسیل بزرگی برای شهرستان محسوب می شود چراکه خیلی از مردم در کباب پزی ها مشغول هستند و کباب بناب علاوه بر ایجاد اشتغال باعث جذب گردشگر نیز می شود.

فرج اللهی با اشاره به اینکه کباب بناب به تازگی در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد، ادامه داد: این ثبت فرصت ارزشمندی است تا گردشگری شهرستان رونق یابد.

فرماندار بناب به ضرورت استفاده از صنعت پول ساز گردشگری در بناب تاکید کرد و گفت: گردشگری صنعتی جا افتاده در جهان است که باعث درآمد زایی خوب می شود و نیاز است در کشور ما نیز به این مقوله اهمیت داده و برای رشد صنعت گردشگری برنامه ریزی کنیم.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر