jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۹۰ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سرمربی پرسپولیس که این روزها تیمش را در ترکیه برای حضور در لیگ پانزدهم آماده می‌کند، تاکید دارد که انگیزه بالای بازیکنانش او را به آینده تیم دلگرم و امیدوار کرده است.

برانکو ایوانکوویچ، در تشریح آخرین شرایط تیمش در اردوی ترکیه گفت: از شرایط اردو و انگیزه بسیار بالای بازیکنان خوشحال هستم و با وضعی که داریم، ما هم انگیزه مضاعفی پیدا کرده‌ایم. در این اردو اهداف مشخصی را دنبال می‌کنیم که شرایط برای تحقق آنها مهیاست. قبل از هر چیز هدف این اردو آن بود که همه با هم باشیم و حداکثر شرایط مطلوب را برای تمرین و ارتقای روحی، بدنی و فنی تیم ایجاد کنیم. در اینجا آنچه اهمیت دارد، این است که وقت کافی برای تمرین داریم و به همین مقدار هم زمان برای استراحت بازیکنان وجود دارد. همچنین می‌توانیم شرایطی ایده‌آل از نظر پزشکی و تغذیه ایجاد کنیم.

به گزارش مهر، سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این اردو به دنبال آن هستیم تا این چند بازیکن جدید نیز هرچه سریع‌تر با نفرات قدیمی‌ هماهنگ و آشنا شوند، همچنین سه بازی تدارکاتی هم انجام می‌دهیم که نقش مهمی در آماده‌سازی تیم خواهد داشت. البته آنچه بیش از هر چیز مرا خوشحال می‌کند، انگیزه بسیار زیاد و اراده بالای بازیکنان برای کار و تمرین است که موجب رضایت بسیار زیاد من شده است. این شرایط بازیکنان و اردو به ما هم انگیزه مضاعفی داده است و به همین دلیل رضایت کامل دارم.

وی درباره وضع جسمی بازیکنان تاکید کرد: شرایط همه بازیکنان خوب است. نورالهی دوره بازیابی خود را طی می‌کند، همه سالم هستند و فقط لوکا ماریچ دچار آسیب‌دیدگی مختصری شد، اما او هم به قدری میل و انگیزه برای تمرین دارد که مجبور می‌شوم او را به زور از تمرین بیرون کنم تا استراحت کند.

برانکو درباره شائبه‌ وجود مشکل بین گروه مدیریتی و فنی، تاکید کرد: ضمن تکذیب این موضوع می‌گویم همکاری خوبی با هیات‌مدیره، بویژه مدیرعامل داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر