jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۱۶۵۶۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۳

جام جم ورزشی: روز گذشته نواک جوکوویچ با برتری مقابل راجر فدرر قهرمان این دوره از رقابت های تنیس ویمبلدون لقب گرفت.

گزارش تصویری نبرد غول های تنیس دنیا

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ،جوکوویچ صرب تبار روز گذشته در فینال رقابت های تنیس ویمبلدون با پیروزی سه بر یک بر راجر فدرر سوئیسی فاتح این رقابت ها شد.

جوکوویچ در حالی قهرمان این دوره از ویمبلدون شد که سال گذشته نیز قهرمانی در این رقابت ها را به دست آورده بود تا نخستین تنیسوری در دنیا باشد که از عنوان قهرمانی خود در این رقابت ها دفاع می کند.

جوکوویچ این مسابقه را 7بر6 ، 6بر4و 6بر3 در ست های اول، سوم و چهارم به نفع خود خاتمه داد و ست دوم را با نتیجه 7 بر6 به فدرر واگذار کرد تا بدین ترتیب نبرد دو غول صربستانی و سوئیسی دنیای تنیس با برترین نواک جوکوویچ پایان پذیرد. نواک هم اکنون برترین تنیسور دنیاست.

گفتنی است سره نا ویلیامز نیز در بخش زنان قهرمانی را به دست آورد.

گزارش تصویری فینال تنیس ویمبلدون را می بینید:

منبع: دیلی میل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر