jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۵۶۶۴ ۱۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۵۷

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سومین عامل تیراندازی بلوار امام خمینی(ره) یاسوج شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری سومین عامل تیراندازی یاسوج

سردار غلامعباس غلامزاده در گفت‌وگو با ایسنا افزود: از این سه نفر تحقیقات لازم در حال انجام است و نتیجه آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: سلاح و خودروی این افراد در خارج از شهر یاسوج کشف و به مرکز استان انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دو نفر از عاملان این حادثه که متواری بودند در شهرستان گچساران و یک نفر دیگر نیز در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند.

غلامزاده تصریح کرد: نیروی انتظامی عاملان این حادثه را شناسایی کرده و با استفاده از روش‌های پلیسی و فنی توانسته آنها را دستگیر کند و هم اکنون در اختیار نیروی انتظامی هستند که باید مشخص شود شلیک کننده کدام یک از این سه نفر بوده؟ راننده چه کسی بوده و چه کسانی در این حادثه نقش داشتند؟ و علت و انگیزه آن مشخص شود.

وی ادامه داد: امیدوارم علت و انگیزه وقوع این حادثه تیراندازی تا فردا مشخص شود و به اطلاع عموم مردم برسانیم.

وی تأکید کرد: در این حادثه ۶ نفر زخمی شدند که یک نفر حین انتقال به بیمارستان فوت کرد، سه نفر بعد از انجام کار درمان مرخص شدند و دونفر نیز تحت مداوا هستند که یکی از این دو نفر وضعیت مناسبی ندارد و در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان است.

ساعت سه بامداد چهارشنبه، ۱۷ تیرماه و همزمان با شب قدر در بلوار امام خمینی(ره) یاسوج سرنشینان یک خودروی سواری سمند سفید رنگ که سه سرنشین داشت با اسحله ساچمه‌زنی شکاری، ۶ نفر را مورد هدف قرار دادند که یکی از آنها در حین انتقال به بیمارستان فوت کرد، دو نفر از مجروحین هم اکنون تحت مداوا هستند که حال یک نفر آنها وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری و تحت درمان قرار دارد و سه نفر دیگر نیز بعد از انجام مراحل درمان مرخص شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر