jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۴۶۹۲   ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۰

پرونده جنایت در دخمه معتادان، با دستگیری سه متهم و شناسایی مظنون اصلی قتل، وارد مرحله تازه‌ای شد.

قتل مرد معتاد در دخمه معتادان

به گزارش جام‌جم، دوازدهم بهمن سال گذشته کارگران شهرداری در تماس با ماموران پلیس از کشف جسد مرد جوانی در زیر پل یاسینی خبر دادند. با حضور ماموران کلانتری 128 تهران‌نو در محل، آنها جسد مرد جوانی رادر گودال دو متری پیداکردند.

ماموران با تحقیق از کارگران شهرداری متوجه شدند، آنها ساعت 5 بعدازظهر برای تمیز کردن محوطه زیر پل به اینجا آمده و با جسدی در میان پتو روبه‌رو شده‌اند.

پزشک جنایی هم در معاینه جسد اعلام کرد، آثار ضرب و جرح روی بدن دیده می‌شود و به احتمال قوی او بر اثر ضربات سنگین به قتل رسیده است.

ماموران در نخستین گام به بررسی هویت مقتول پرداخته و متوجه شدند، مرد 35 ساله به نام حمیدرضا دوبار به اتهام حمل موادمخدر دستگیر و زندانی شده است.

پس از شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تحقیقات نشان داد، مقتول به خانه یکی از اشرار تهران به نام رسول رفت و آمد داشته و آخرین بار هم در آنجا دیده شده است.

دستگیری رسول به‌عنوان مظنون اصلی جنایت در دستور کار پلیس قرار گرفت اما او همزمان با جنایت ناپدید شده بود. در ادامه افرادی که روز حادثه در خانه متهم در منطقه تهران‌نو حضور داشتند، شناسایی شده و تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. سرانجام چهار روز قبل یکی از دوستان رسول به نام حسن دستگیر شد که در بازجویی گفت: رسول با همدستی مردی به‌نام محمود این قتل را مرتکب شد.

محمود نیز همراه یکی از افرادی که شب حادثه در محل جنایت بود، دستگیر شد. متهمان دیروز برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

محمود 29 ساله در مورد روز حادثه گفت: شب حادثه من و محمد همراه مقتول در دخمه در حال مصرف موادمخدر بودیم که رسول و حسن هم به آنجا آمدند. رسول خیلی عصبانی بود و با حمیدرضا درگیر شد. من در دفاع از رسول دو ضربه به صورت حمیدرضا زدم و بعد آنجا را ترک کردم. نمی‌دانم چه کسی مرتکب قتل شده و جسد را به حاشیه شهر منتقل کرده است.

با اعترافات محمود او با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی به اتهام مشارکت در قتل بازداشت شد. دو متهم دیگر نیز با صدور قرار وثیقه بازداشت هستند. در حال حاضر تیمی از کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاه رسول و دستگیری او آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها