jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۱۱۴۷۰   ۰۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۳

جستجوگر گوگل از مدیران اجرایی شبکه های اجتماعی خواست تا در مبارزه با گروه تروریستی داعش، تصاویر ویدئویی اعدام های این گروه تروریستی را از «یو تیوب» بردارند.

تصاویر وحشیانه داعش را از شبکه های اجتماعی حذف کنید

به گزارش جام جم کلیک: جستجوگر گوگل از مدیران اجرایی شبکه های اجتماعی خواست تا در مبارزه با گروه تروریستی داعش، تصاویر ویدئویی اعدام های این گروه تروریستی را از «یو تیوب» بردارند.

در تلاش برای مبارزه با تبلیغات گروه تروریستی داعش از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی، «ویکتوریا گراند» مدیر سیاست های راهبردی جستجوگر گوگل امروز اعلام کرد: داعش دارای فعالیت های زیادی در شبکه های اجتماعی بوده و به این دلیل از مخالفان بسیاری نیز برخوردار شده است. این گروه اقدام به بارگذاری تصاویری نموده است که غیر انسانی و وحشیانه است. هر هفته شاهد ۲ یا ۳ تصویر هستیم سر آنها توسط داعش بریده می شود.

گرند در ادامه به استفاده نادرست این گروه از اینترنت اشاره کرد و افزود: از مدیران اجرایی شبکه های مجازی تبلیغاتی و بازاریابی می خواهم تا محتوای مطالب یوتیوب را با هدف مقابله با داعش، مطلوب و مورد پسند همگان نمایند.

به گفته مسؤول حقوقی گوگل، گروه تروریستی داعش تا کنون از قدرت این شبکه های اجتماعی سوء استفاده های زیادی کرده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
اینجا كه عاشق این جور صحنه ها هستند و همیشه از لحظات جان دادن افراد با لذت هر چه تمام فیلم میگیرند!
۰
۰
نیكو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
راست میگه این چه صحنه هایی كه همه جا هست این جور تبلیغ برای كسایی كه سادیسم دارن و لذت میبرن از خون و خونریزی امیدوارم خودشون و صحنه های فجیعشون یكجا از صفحه روزگار محو بشن
۰
۰
نامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
یو تیوب مال خودشون هست. حتماً رئیس گوگل از جونش سیر شده كه این حرف و زده. مرگ بر صهیونیسم و مرگ بر فراماسون های یهودی و صهیون
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر