گفت‌وگو با داریوش‌کاردان به بهانه اجرای مسابقه «ثانیه‌ها»

دغدغه‌ام شاد کردن مردم است

کارگردان مسابقه در حال پخش «ثانیه‌ها» درباره تغییر مجری برنامه‌اش در لحظات پایانی نزدیک به ضبط رمضانی «ثانیه‌ها» و جایگزینی داریوش کاردان به جای علیرضا خمسه در مقام مجری توضیح داد.
کد خبر: ۸۰۹۸۶۴
چرا داریوش کاردان جایگزین علیرضا خمسه شد؟

وی اعلام کرد که سری جدید مسابقه «ثانیه‌ها» تا پایان ماه مبارک رمضان با اجرای داریوش کاردان همراه است و علیرضا خمسه به خاطر حضور در سریال «پایتخت 4» نتوانست در «ثانیه‌ها» حضور داشته باشد.

سهیل سلیمانی در همین زمینه توضیح بیشتری داد و گفت: تا لحظات آخر قرار بود آقای خمسه با ما همکاری داشته باشند اما به خاطر حضور وی در «پایتخت» این اتفاق نیفتاد و ما آقای کاردان را به عنوان مجری انتخاب کردیم که به نظرم ایشان هم مجری قوی و صاحب سبکی است و بهترین انتخاب برای «ثانیه‌ها» بود.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه در سری جدید سبک و فرم مسابقه «ثانیه‌ها» را تغییر دادیم، هر شب از حضور یک چهره سینمایی و تلویزیونی در برنامه بهره خواهیم برد. امیرحسین رستمی اولین چهره‌ای بود که شب اول ماه مبارک رمضان در «ثانیه‌ها» حضور داشت. همچنین شنبه شب - 30 خرداد ماه - امین حیایی در برنامه حضور خواهد داشت و یکشنبه شب در قسمت چهارم از «ثانیه‌ها» میزبان خانم فلور نظری خواهیم بود.

کارگردان «ثانیه‌ها» بار دیگر به تغییر مجری برنامه‌اش اشاره کرد و یادآور شد: دوست داشتیم حضور آقای خمسه به عنوان مجری در «ثانیه‌ها» ادامه پیدا کند اما هم به خاطر تغییراتی که در کار داشتیم و هم حضور وی در «پایتخت» می‌طلبید که مجری برنامه را تغییر بدهیم.

او سپس از حضور داریوش کاردان در مسابقه «ثانیه‌ها» اظهار رضایت کرد و گفت: کار کردن با آقای کاردان سختی ندارد؛ چراکه ایشان سالیان سال است که در تلویزیون کار می‌کند. حضور آقای کاردان در «ثانیه‌ها» برایمان پُر از برکت بود و خیلی به ما کمک کرد.

کارگردان مسابقه رمضانی «ثانیه‌ها» در پایان اعلام کرد: ضبط «ثانیه‌ها» که از روز چهارشنبه - 27 خردادماه - شروع شده است، همچنان ادامه دارد و فکر می‌کنم تا اواسط ماه مبارک رمضان مشغول تصویربرداری باشیم؛ چراکه مسابقه را قسمت به قسمت ضبط می‌کنیم.

سری اول مسابقه «ثانیه‌ها» نوروز امسال با اجرای علیرضا خمسه از شبکه دو سیما روی آنتن رفت. سری دوم از این مسابقه این شب‌ها با اجرای داریوش کاردان همراه است. (ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها