jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۰۷۹۸۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۵

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد

اجازه دسترسی بیگانگان به مراکز نظامی؛ هرگز

۱

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: قطعا اجازه دسترسی به هر نحو از مراکز نظامی به بیگانگان داده نخواهد شد.

اجازه دسترسی بیگانگان به مراکز نظامی؛ هرگز

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ سید مسعود جزایری با اشاره به زیاده خواهی های برخی کشورهای گروه 1+5 در روند دستیابی به توافق احتمالی هسته ای با ایران گفت: نیروهای مسلح و سامانه دفاعی کشور وظیفه دارند از امنیت و منافع کشور و نظام حراست کنند و ورود بیگانه به مراکز دفاعی و نظامی و کسب اطلاعات از تجهیزات و تاکتیک‌های مربوطه برخلاف فرامین و تدبیر و نیز خواسته های عموم مردم ایران است.

وی افزود: تأکید می کنیم قطعاً اجازه دسترسی به هر نحو از مراکز نظامی به بیگانگان داده نخواهد شد، هر چند این مسئله با پذیرش پروتکل الحاقی در تضاد باشد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با بیان اینکه ظرفیت‌های مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر نظام سلطه و استکبار طی 37 سال گذشته بارها آزموده و به دولت و دشمن اثبات شده است، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی که خالق بزرگترین حماسه مقاومت و پایداری تاریخ ایران در دوران جنگ تحمیلی هستند هرگز اجازه تحقق زیاده خواهی شیطان بزرگ و شرکایش را نمی دهند.

سردار جزایری با اشاره به ضرورت هوشمندی در دفاع از حقوق ملت ایران در عرصه های مختلف تاکید کرد: هرگونه پروتکل نباید برهم زننده امنیت ملی کشورمان باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عبدالرسول
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
به جناب اقای ریس جمهوراحترام میگذارم اما از سخنرانی دیروزشان بشدت عصبانی شدم؛ ایشان خودشان در بین ما مردم نیستند و برایشان مهم نیست كه از گرسنگی مردیم با احترام وپشتیبانی از ولایت فقیه وتیم مذاكره كننده لطفا خط قرمزهای انقلاب را در اولویت بگذارند ، درودبر سردار جعفری.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر