jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۰۵۹۱۶   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۹

پولاد کیمیایی که قصد دارد فیلم اولش را با نام «معکوس» را بسازد، ابراز امیدواری کرد بزودی ترکیب بازیگران این فیلم قطعی شود.

پول متقاضیان بازیگری در «دنده معکوس» را بازگرداندیم
پولاد کیمیایی که قصد دارد فیلم اولش را با نام «معکوس» را بسازد، ابراز امیدواری کرد بزودی ترکیب بازیگران این فیلم قطعی شود.

این بازیگر سینما که بزودی اولین فیلمش را مقابل دوربین می‌برد، درباره ترکیب بازیگران این فیلم گفت: سه بازیگر ما از طریق آزمون انتخاب می‌شوند، سه بازیگر از هنرجویان آموزشگاه هستند و سه بازیگر دیگر هم بازیگران حرفه‌ای سینما هستند که در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

او که در چند روز گذشته برای انتخاب تعدادی از بازیگران فیلمش فراخوانی را در فضای مجازی منتشر کرده بود، درباره انتخاب این بازیگران گفت: در حال حاضر دو بازیگر ما مشخص شده‌اند و در حال انتخاب بقیه هستیم.

پولاد کیمیایی درباره‌ی اینکه گفته می‌شود بابت آزمون از متقاضیان بازیگری پول گرفته شده است، توضیح داد: به اشتباه از بعضی متقاضیان که روز اول مراجعه کرده بودند، پول گرفته شد اما به سرعت پولشان را به آنان بازگرداندیم.

«معکوس» که فیلمنامه‌اش توسط پولاد کیمیایی نوشته شده، قصه پسری به نام سالار است که به همراه دوستش تعمیرگاهی سیار دارد و ماشین‌های قدیمی را تعمیر می‌کند. او با بحران هویتی روبروست و سوال‌های زیادی در ذهنش دارد تا اینکه پس از سال‌ها پدرش پیدا می‌شود. پدر، پسر را به آدرسی فرا می‌خواند.

مسعود کیمیایی به عنوان مشاور کارگردان در کنار پسرش حضور دارد و برخی اخبار حکایت از حضور رضا یزدانی به عنوان بازیگر در این فیلم دارد. (ایسنا)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر