jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۰۳۵۶۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۲۰

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که همیشه از پایان سریع عمر باتری گوشی‌تان ناراحتید، بد نیست با نصب یکی از برنامه‌های همراه زیر بر روی گوشی آندرویدی خود، تا حدی از این مشکل بکاهید.

۵ برنامه همراه برای افزایش چند برابری عمر باتری گوشی

به گزارش جام جم کلیک: یکی از این برنامه‌ها Greenify است که با قراردادن برنامه‌هایی که استفاده نمی‌شوند در وضعیت hibernate بر عمر باتری گوشی شما تا حد زیادی می‌افزاید.

استفاده از این برنامه برای کسانی که در آن واحد از چندین برنامه برروی گوشی خود استفاده می‌کنند مفید است.

برنامه دیگر My Android Tools نام دارد که با نمایش مجموعه برنامه‌های در حال اجرا به کاربران امکان می‌دهد خدمات و فعالیت‌هایی که باعث افزایش زیاد مصرف باتری می‌گردد را حذف کنند.

AppOpsXposed نام برنامه دیگر است که قبل از اجرای برنامه‌هایی که به شدت باتری مصرف می‌کنند، موضوع را به اطلاع کاربر می‌رساند تا وی در صورت لزوم جلوی فعال شدن آنها را بگیرد.

AdAway هم همانطور که از نامش پیداست تبلیغاتی که بعد از اجرای برخی برنامه‌ها در گوشی فعال می‌شوند را بلوکه می‌کند.

در نهایت برنامه Power Nap که فعلا در مرحله آزمایشی است با فناوری خاصی فعالیت برنامه‌های پرمصرف که مورد استفاده نیستند را متوقف می‌کند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر