jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۰۲۷۰۱   ۰۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۷

داعش با هدف جذب کودکان و نوجوانان و نیروهای تازه‌نفس، خیمه‌ای تبلیغاتی در شهر بزاعه سوریه راه‌اندازی کرد.

داعش چگونه کودکان را جذب می کند؟ + عکس

گروهک تروریستی داعش در شهر بزاعه واقع در استان حلب سوریه، خیمه‌ای تبلیغاتی راه‌اندازی کرد.

داعش با انتشار تصاویری از حضور مبلغان خود در بین مردم شهر بزاعه، به تبلیغ افکار تکفیری خود پرداخت و بر لزوم مشارکت در صفوف نیروهای داعشی برای مبارزه با بشار اسد تأکید کرد.

هدف اصلی این نمایش تبلیغاتی جذب کودکان و نوجوانان برای انجام عملیات‌های انتحاری است و به همین دلیل داعش برنامه‌های ویژه‌ای را برای جذب این افراد در نظر گرفته است.

داعش بعد از شکست‌های متوالی از ارتش و نیروهای مردمی سوریه، حزب‌الله لبنان و پیشمرگه‌های کرد و همچنین درگیری داخلی با دیگر گروهک‌های تروریستی، به دستور ابوبکر البغدادی خیمه‌های تبلیغاتی مختلفی را در شهرهای تحت سیطره خود برای جذب نیروی تازه‌نفس راه‌اندازی کرده است.

داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

(جبهه جهانی مستضعفین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر