jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۹۶۷۳۳ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۸

نخستین مرحله لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با عنوانUBE IV (مکعب ۴) از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

برج میلاد تهران پذیرای قهرمانان بازی‌های رایانه‌ای می‌شود

به گزارش جام جم کلیک: در این دوره از مسابقات برج میلاد تهران پذیرای بازیکنان رشته‌های PES2015 و FIFA15 از سراسر ایران خواهد بود. نفرات برتر این رقابت‌ علاوه بر دریافت جوایز نفیس شانس خود را برای حضور در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای در شهر پاریس افزایش می‌دهند.

دور اول این مسابقات که با همکاری برج میلاد تهران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای است، در رواق هنری برج و مسابقات نهایی آن در سکوی دید باز برج میلاد در ارتفاع ۲۸۰ متری برگزار خواهد شد.

جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای بزرگترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای در جهان است که همه ساله با حضور بیش از ۵۰ کشور صاحب نام در آبان ماه برگزار می‌شود تا قهرمان جهان در بازی‌های رایانه‌ای مشخص شود.

سال گذشته نوید برهانی بازیکن کشورمان توانست قهرمانی جام جهانی در بازی فوتبالی FIFA را از آن خود کند.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر