jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۹۶۷۳۳   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۸

نخستین مرحله لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با عنوانUBE IV (مکعب ۴) از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

برج میلاد تهران پذیرای قهرمانان بازی‌های رایانه‌ای می‌شود

به گزارش جام جم کلیک: در این دوره از مسابقات برج میلاد تهران پذیرای بازیکنان رشته‌های PES2015 و FIFA15 از سراسر ایران خواهد بود. نفرات برتر این رقابت‌ علاوه بر دریافت جوایز نفیس شانس خود را برای حضور در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای در شهر پاریس افزایش می‌دهند.

دور اول این مسابقات که با همکاری برج میلاد تهران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای است، در رواق هنری برج و مسابقات نهایی آن در سکوی دید باز برج میلاد در ارتفاع ۲۸۰ متری برگزار خواهد شد.

جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای بزرگترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای در جهان است که همه ساله با حضور بیش از ۵۰ کشور صاحب نام در آبان ماه برگزار می‌شود تا قهرمان جهان در بازی‌های رایانه‌ای مشخص شود.

سال گذشته نوید برهانی بازیکن کشورمان توانست قهرمانی جام جهانی در بازی فوتبالی FIFA را از آن خود کند.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر