jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۳۳۶۰ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۸

یکی از المان‌های سخت‌افزاری مهم مورد استفاده در اپل واچ، موتور Taptic است که گویا وجود مشکلاتی در برخی از این کامپوننت سخت‌افزاری تولید اپل‌ واچ را با مشکل روبرو کرده است.

موتورهای معیوب Taptic عرضه‌ اپل واچ را با مشکل روبرو کرد

به گزارش جام جم کلیک: به گزارش وال استریت ژورنال، وجود مشکل در موتورهای Taptic مورد استفاده در اپل واچ، تولید این ساعت‌هوشمند را با مشکل روبرو کرده است. براساس اطلاعات منتشر شده در حال حاضر کاربران در صورت خرید اپل واچ، ساعت‌هوشمند خود را در ماه ژوئن تحویل خواهند گرفت.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط منابع آگاه به مساله، شماری از موتورهای Taptic تولید شده توسط کمپانی چینی AAC Technologies که در زمینه‌ی تولید کامپوننت‌های الکترونیکی فعالیت می‌کند، در مرحله‌ی تست از کار باز ایستاده‌اند. این مشکل اپل را بر آن داشته که تولید کننده‌ی این موتورها را عوض کند و این موضوع عرضه‌ی اپل واچ را با محدودیت روبرو کرده است.

موتور Taptic یکی از جالب‌ترین کامپوننت‌های مورد استفاده در اپل واچ است، چراکه به واسطه‌ی این موتور کاربر می‌تواند ضربان دیگران را روی مچ دست خود احساس کند.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر