یک نویسنده جدید در تیم «پایتخت»

«پایتخت 4» به خانه ارسطو رسید

سریال «پایتخت 4» این روزها در شیرگاه شمال در حال تصویربرداری است و تاکنون همه بازیگران مقابل دوربین رفته‌اند؛ گروه سازنده اکنون مشغول ضبط سکانس‌های مربوط به خانه ارسطو - احمد مهران‌فر - هستند.
کد خبر: ۷۹۲۸۵۰
«پایتخت 4» به خانه ارسطو رسید

گروه سازنده‌ی سریال «پایتخت 4» که هفته گذشته در شهر مازندران این مجموعه را کلید زدند همچنان مشغول ضبط سکانس‌های بیرونی و خانه ارسطو هستند.

به گفته مجتبی احمدی - مشاور رسانه‌ای سریال «پایتخت» - دو قلوهای جدید این سریال که جایگزین سارا و نیکا شده‌اند به همراه بازیگر نقش باباپنجعلی - علیرضا خمسه - روز گذشته (هفتم اردیبهشت‌ ماه) مقابل دوربین رفتند و کارشان را در این مجموعه آغاز کردند.

وی همچنین اعلام کرد که حسن وارسته به تازگی به جمع تیم نویسندگان «پایتخت 4» اضافه شده است و در کنار خشایار الوند به سرپرستی محسن تنابنده مشغول نگارش فیلمنامه هستند.

نمایی جالب از خانه ارسطو در سریال پایتخت+عکس

او گفت: هر چه داستان «پایتخت 4» جلوتر برود چندین بازیگر چهره نیز به کار اضافه خواهد شد.

احمدی در پایان درباره حضور بازیگر چینی نقش «چوچانگ» در شمال کشور اعلام کرد: این بازیگر اکنون در شمال به همراه دیگر بازیگران سریال مستقر است اما هنوز در شمال مقابل دوربین نرفته است.

سری چهارم سریال «پایتخت» برای ماه رمضان امسال به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری در حال ساخت است. این سریال طنز مدتی پیش در کشور چین کلید خورد و صحنه‌های مربوط به سفر ارسطو و چوچانگ در این مجموعه تصویربرداری شد. (ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها