نسخه فولادی ساعت اپل تنها در طول سه روز استفاده، خش برداشته است

خش برداشتن بند فلزی ساعت اپل تنها پس از سه روز

شرکت اپل پس از تبلیغات فراوان سرانجام محصول رویایی خود یعنی ساعت هوشمند این شرکت را به بازار روانه کرده است ولی یکی از کاربران با انتشار تصاویری نشان داده است که چگونه تنها پس از گذشت 3 روز از استفاده او از این مدل، بدنه فلزی این ساعت خش برداشته است.
کد خبر: ۷۹۲۷۲۵
خش برداشتن بند فلزی ساعت اپل تنها پس از سه روز

جام جم کلیک: بسیاری از افراد برای مدت‌های مدیدی منتظر عرضه ساعت هوشمند اپل بودند و این امر برای این شرکت به عنوان یک ریسک بزرک مطرح بود زیرا درصورتی که کاربران بیش از اندازه معینی منتظر عرضه یک محصول باشند، سطح انتظارات خود را از آن به شدت بالا خواهند برد و در زمان عرضه، کوچکترین ایرادهای موجود در محصول یاد شده نیز به چشم کاربران خواهد آمد.

این موضوع به صورت کامل درباره ساعت هوشمند اپل صادق است زیرا در طول بیش از یک سال انتظار برای عرضه این محصول، تبلیغات به اندازه‌ای حول این ساعت بالا گرفته بود که بسیاری از افراد انتظار داشتند تا این ساعت به‌عنوان بی نقص‌ترین محصول تاریخ روانه بازار شود.

در میان مشتریان این ساعت، بسیاری از افراد اقدام به درج نظرات خود درباره این محصول در وب‌سایت مشهور 9to5 mac کرده‌اند و در میان نظرات داده شده، شکوه‌های فراوانی از کیفیت بدنه این ساعت به عمل آمده است. یکی از مشتریان در نقد خود نوشته است که برای خرید ساعت هوشمند اپل به آمریکا سفر کرده و پس از خرید این محصول، تنها سه روز از این ساعت استفاده کرده است ولی در طول سه روز شاهد خش برداشتن بدن فولادی (استیل) این ساعت است که این امر برای او ناامید کننده به‌نظر می‌رسد زیرا نمی‌تواند 1600 کیلومتر را به آمریکا بازگردد تا ایراد مربوطه را با مسئولان اپل در میان بگذارد.

شرکت اپل هنوز نسبت به این مسئله عکس‌العمل نشان نداده است ولی تعداد کاربرانی که از مشکلاتی نسبتا مشابه بر روی این محصول شکوه داشته‌اند، کم نیست و به همین دلیل نیز باید منتظر ماند تا اپل در این باره اقدامی را آغاز کند.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها