jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۲۷۲۵ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۴

نسخه فولادی ساعت اپل تنها در طول سه روز استفاده، خش برداشته است

خش برداشتن بند فلزی ساعت اپل تنها پس از سه روز

شرکت اپل پس از تبلیغات فراوان سرانجام محصول رویایی خود یعنی ساعت هوشمند این شرکت را به بازار روانه کرده است ولی یکی از کاربران با انتشار تصاویری نشان داده است که چگونه تنها پس از گذشت 3 روز از استفاده او از این مدل، بدنه فلزی این ساعت خش برداشته است.

خش برداشتن بند فلزی ساعت اپل تنها پس از سه روز

جام جم کلیک: بسیاری از افراد برای مدت‌های مدیدی منتظر عرضه ساعت هوشمند اپل بودند و این امر برای این شرکت به عنوان یک ریسک بزرک مطرح بود زیرا درصورتی که کاربران بیش از اندازه معینی منتظر عرضه یک محصول باشند، سطح انتظارات خود را از آن به شدت بالا خواهند برد و در زمان عرضه، کوچکترین ایرادهای موجود در محصول یاد شده نیز به چشم کاربران خواهد آمد.

این موضوع به صورت کامل درباره ساعت هوشمند اپل صادق است زیرا در طول بیش از یک سال انتظار برای عرضه این محصول، تبلیغات به اندازه‌ای حول این ساعت بالا گرفته بود که بسیاری از افراد انتظار داشتند تا این ساعت به‌عنوان بی نقص‌ترین محصول تاریخ روانه بازار شود.

در میان مشتریان این ساعت، بسیاری از افراد اقدام به درج نظرات خود درباره این محصول در وب‌سایت مشهور 9to5 mac کرده‌اند و در میان نظرات داده شده، شکوه‌های فراوانی از کیفیت بدنه این ساعت به عمل آمده است. یکی از مشتریان در نقد خود نوشته است که برای خرید ساعت هوشمند اپل به آمریکا سفر کرده و پس از خرید این محصول، تنها سه روز از این ساعت استفاده کرده است ولی در طول سه روز شاهد خش برداشتن بدن فولادی (استیل) این ساعت است که این امر برای او ناامید کننده به‌نظر می‌رسد زیرا نمی‌تواند 1600 کیلومتر را به آمریکا بازگردد تا ایراد مربوطه را با مسئولان اپل در میان بگذارد.

شرکت اپل هنوز نسبت به این مسئله عکس‌العمل نشان نداده است ولی تعداد کاربرانی که از مشکلاتی نسبتا مشابه بر روی این محصول شکوه داشته‌اند، کم نیست و به همین دلیل نیز باید منتظر ماند تا اپل در این باره اقدامی را آغاز کند.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر