jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۲۳۸۹   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۸

رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری یک شرور در محدوده عبدل آباد خبر داد و گفت: این متهم به جرم ایجاد نزاع و درگیری و اخاذی از کسبه محدوده مذکور تحت تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد.

شرور عبدل آباد بازداشت شد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا لطفی، افزود: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و کسبه محدوده عبدل آباد در خصوص اقدامات مجرمانه یکی از اراذل و اوباش این محدوده پرونده ای از سوی دادسرا به ماموران پایگاه هشتم این یگان ارجاع شد و ماموران اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این متهم 'ب' نام دارد و یکی از اراذل و اوباش سطح سه محدوده مذکور می باشد که تا مدتی پیش با ایجاد درگیری و نزاع ضمن بر هم زدن آرامش شهروندان و نظم عمومی، اقدام به اخاذی از کسبه کرده است.

لطفی گفت: در تحقیقات بعدی مخفیگاه متهم که پس از درگیری به آنجا فرار کرده و پنهان شده بود در محدوده مذکور شناسایی شده و ماموران پایگاه هشتم این یگان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این متهم را در مخفیگاه خود بازداشت و برای تحقیقات به پلیس امنیت منتقل کنند.

رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به ایجاد درگیری و نزاع در محدوده های جنوب تهران، زورگیری، حمل سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی در اختیار دادسرا قرار گرفت. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
خیلی ممنون از مامورین نیروی انتظامی
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها