jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۰۵۵۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۸

مجید صالحی با اشاره به اینکه بیماری قلبی اش باعث شده مدتی از تئاتر دور بماند حضورش در نمایش «چه میکنه این عادل فردوسی پور» را به صورت پخش از طریق ویدئو پروجکش عنوان کرد.

غیبت «مجید صالحی» در تئاتر به دلیل بیماری قلبی

مجید صالحی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر دریاره فاصله گرفتنش از تئاتر در یکی دو سال اخیر گفت: به دلیل ناراحتی قلبی که دارم فعلا نمی توانم در نمایشی حضور داشته باشم چون پزشکان تا تکمیل مراحل درمان بیماری ام بازی در تئاتر را برایم ممنوع کرده اند. در پروژه های سینمایی امکان استراحت وجود دارد اما در تئاتر به دلیل احترامی که برای مخاطبان قائل هستیم هرگز نمی توان کار را تعطیل کرد.

صالحی که این روزها فیلم «استراحت مطلق» را روی پرده سینماها دارد در حاشیه حضور در پشت‌صحنه نمایش «پاییز» درباره همکاری با نادر برهانی مرند بیان کرد: نمایش «پاییز» را بسیار دوست داشتم و به نظرم بازی ها و کارگردانی بسیار روان بود. نمایش در لحظاتی علاوه بر خنده گرفتن از مخاطب می توانست تاثیر روانی مطلوبی روی آنها بگذارد. من پیش از این در نمایش «کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو» تجربه همکاری با نادر برهانی مرند را داشتم و قرار بود در نمایش های «مرگ فروشنده» و «پاییز» هم حضور داشته باشم که متاسفانه باز هم به دلیل ناراحتی قلبی من این امکان فراهم نشد.

وی در پایان درباره اعلام نامش در فهرست بازیگران نمایش «چه میکنه این عادل فردوسی پور» توضیح داد: قرار بود در این نمایش که کاری بسیار جذاب است به عنوان بازیگر روی صحنه حضور داشته باشم. حسین حیدری کارگردان اثر از همکلاسی های دانشگاه من بوده است به همین علت علاقمند بودم در نمایشش حضور داشته باشم اما متاسفانه به دلیل بیماری امکان حضور زنده روی صحنه نداشتم به همین دلیل حضور من در این نمایش از طریق ویدئو پروجکشن و به صورت تصاویر از قبل ضبط شده خواهد بود. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها