jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۳۱۱۹ ۰۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۱

برنامه قدرتمند Undeleter Recover Files & Data ازجمله برنامه‌های بازیابی اطلاعات است که می‌تواند کارت حافظه تلفن همراه شما را اسکن و به بازیابی اطلاعات از دست رفته شما بپردازد.

نرم‌افزار موبایل: بازیابی اطلاعات از کارت حافظه تلفن همراه

جام جم کلیک: این برنامه زمانی مفید واقع می‌شود که شما به طور تصادفی عکس ها، فیلم ها و یا آهنگ‌های قدیمی خود را پاک کرده و دوست دارید آنها را دوباره در اختیار داشته باشید بنابراین Undeleter با پشتیبانی از فرمت‌های FAT32,EXT4,RFS اقدام به اسکن فایل‌ها نموده و آنها را با کمترین آسیب بازیابی می‌کند.

از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

بازگرداندن فایل‌های پاک شده شامل تصاویر، ویدئو، موسیقی و دیگر موارد از هر دوره زمانی با توجه به پارتیشن داخلی کارت حافظه و ذخیره و ترمیم فایل‌ها به طور مستقیم.

برخلاف دیگر برنامه‌های بازیابی اطلاعات Undeleter فایل‌های مشخص شده جهت اسکن را به طور دقیق و مفید اسکن کرده که در همین راستا فایل‌ها پس از بازیابی بدون لایه‌های اضافی مرمت شده و همان چیزی هستند که شما انتظار آن را داشته‌اید.

توجه: ممکن است در طول اسکن و بازیابی فایل‌های از دست رفته برخی از اطلاعات به درستی بازیابی نشوند و غیر قابل ترمیم باشند و برخی از فایل‌ها نیز بر روی تلفن همراه شما قابل اجرا نباشند بنابراین بهتر است بعد از بازیابی اطلاعات یک بار آنها را بر روی کامپیوتر‌های رومیزی یا لپ تاپ خود انتقال داده و با دیگر نرم‌افزارهای قدرتمند که بر روی سیستم خود نصب کرده اید اجرا نمایید.

جهت استفاده از این نرم‌افزار می‌باید دستگاه خود را روت کرده باشید.

دانلود رایگان نرم افزار Undeleter Recover Files & Data برای اندروید

سید احسان حسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر