نامداری همبازی فرزند بهزاد فراهانی شد

حضور آزاده نامداری در فیلم جدید شهبازی قطعی شد

با وجود شایعاتی که درباره مهاجرت آزاده نامداری به خارج از کشور در برخی رسانه‌ها منتشر شده، این مجری ماجرای مهاجرت به خارج از کشور را تکذیب کرد.
کد خبر: ۷۸۱۵۴۵
آزاده نامداری مهاجرتش به خارج از کشور را تکذیب کرد

برخی رسانه‌ها در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تصمیم آزاده نامداری برای مهاجرت به خارج از کشور منتشر کرده‌اند که واکنش وی را به همراه داشته است.

برنامه

او که اخیرا در صفحه اینستاگرام خود از لغو پخش مستند «خانومی که شما باشی» در ایام نوروز از تلویزیون و پخش برنامه در زمان مناسب دیگری خبر داده بود، در واکنش به حاشیه جدید پیرامون زندگی شخصی‌اش نوشته است:

سلام،،نوشته ای دریکی ازسایتها باعث شد امروز تعداد زیادی از همکاران و دوستانم بویژه اهالی رسانه به من زنگ بزنند، و صحت و سقم مطلب این سایت محترم رو جویا بشن.تاالان ساکت بودم،اما فکر میکنم باید به نکاتی اشاره کنم، من آزاده نامداری هستم،،یازده سال درتلویزیون کار کردم. و با قلبم کار کردم. الان مستندمن پخش نشد، آنتن روتین ندارم. مجری سال تحویل نیستم..اما،اما،،من هرگز به وطنم به تفکرم، به عقایدم،پشت نمی‌کنم،شاید برای فرصت مطالعاتی دلم بخواد برای مدتی مهاجرت کنم؛ اما هرگز و هرگز این به معنی حضور درشبکه های غیرداخلی نیست. من متعلق به این خاک وبه این قابم..حتی اگه سالها ازش دورباشم...من آزاده نامداری هستم. شاید مدیران محترم منو فراموش کردن اما من با عرق و کلی طرح و ایده و علاقه همچنان سرزنده هستم...و به سرزمینم پشت نمی‌کنم. هرگز. (مجله مهر)
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها