jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۰۱۶۲   ۲۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۵

شرکت HP سری جدید سرورهای خود را که به طور ویژه برای مراکز ارائه‌دهنده خدمات پردازش ابری طراحی شده است، معرفی کرد.

سرورهای جدید HP مخصوص ارائه‌دهندگان خدمات ابری

به گزارش جام جم کلیک: این خانواده جدید از سرورها با نام Cloudline معرفی شده است که البته آن را باید نتیجه همکاری‌های اخیر HP با Foxconn دانست.

«مِگ وایتمن» مدیرعامل HP چندین پیش در جریان برگزاری کنفرانس مخصوص انتشار گزارش مالی فصل نخست سال جاری، به همکاری‌های نزدیک خود با شرکت Foxconn اشاره کرد.

وایتمن توضیح داد، HP در نظر داد با شرکت‌های اصلی و تولیدکنندگاه برتر خدمات سرور در جهان همکاری‌های نزدیکی را برقرار کند. بر این اساس سرورهای ویژه این شرکت موسوم به ODM به صورت گسترده‌تر وارد بازار جهانی می‌شود.

شرکت HP سرورهای Cloudline را در جریان برگزاری گردهمایی Open Compute کرد و در این جریان گفت که تلاش می‌کند سرورهای ODM را سازگارتر با نیاز سازمان‌ها در اختیار آنها قرار دهد.

به گفته HP، سرورهای Cloudline قابلیت‌های خود را به صورت ویژه در اختیار ارایه‌دهندگان خدمات و سیستم‌های ابری می‌گذارد و البته خدمات OpenStack نیز تحت پوشش آن قرار می‌گیرد.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر