jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۷۷۴۵۱۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۰

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا می گوید قرار است روز شنبه پیش رو به روسیه سفر و در دیدار با سرگی لاوروف همتای روسی خود درباره موضوع گفتگوهای هسته ای ایران و همچنین مناقشه سوریه بحث کند.

سفر ایرانی جان کری به مسکو

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رویترز، کری افزود: گمان می کنم روز شنبه راهی مسکو شوم تا با آقای لاوروف در نشست هایی درباره ایران و موضوع سوریه شرکت کنم.

وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: همچنین در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل شرکت خواهم کرد و بقیه هفته را هم به مذاکره با ایران خواهم پرداخت.

وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در نشست کمیته تخصیص بودجه سنای این کشور با بیان اینکه هنوز توافقی با تهران صورت نگرفته و کسانی که علیه توافق صحبت می‌کنند، چیزی از آن نمی‌دانند، گفت: به زودی تکلیف مذاکرات مشخص می‌شود.

ترجمه: جام جم آنلاین- جواد ارشادی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر