jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۷۷۴۵۱۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۰

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا می گوید قرار است روز شنبه پیش رو به روسیه سفر و در دیدار با سرگی لاوروف همتای روسی خود درباره موضوع گفتگوهای هسته ای ایران و همچنین مناقشه سوریه بحث کند.

سفر ایرانی جان کری به مسکو

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رویترز، کری افزود: گمان می کنم روز شنبه راهی مسکو شوم تا با آقای لاوروف در نشست هایی درباره ایران و موضوع سوریه شرکت کنم.

وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: همچنین در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل شرکت خواهم کرد و بقیه هفته را هم به مذاکره با ایران خواهم پرداخت.

وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در نشست کمیته تخصیص بودجه سنای این کشور با بیان اینکه هنوز توافقی با تهران صورت نگرفته و کسانی که علیه توافق صحبت می‌کنند، چیزی از آن نمی‌دانند، گفت: به زودی تکلیف مذاکرات مشخص می‌شود.

ترجمه: جام جم آنلاین- جواد ارشادی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر