jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۷۷۳۷۴۵   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۱

رزرو نوبت های بیشمار برای جراحی زیبایی در نوروز

جراحان بینی به تعطیلات نوروزی نمی روند!

جام جم سرا: یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به افزایش تمایل مردم برای انجام جراحی زیبایی در ایام نوروز گفت: مردم برای جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در ایام نوروز از چند ماه قبل وقت رزرو کرده‌اند.

جراحان بینی به تعطیلات نوروزی نمی روند!

دکتر حامد باطنی از افزایش تقاضا برای انجام جراحی‌های زیبایی به خصوص جراحی بینی در ایام نزدیک به نوروز خبر داد و گفت: تمایل مردم به دلایل مختلف در ایام نوروز و تعطیلات چند روزه برای انجام جراحی‌های زیبایی افزایش می‌یابد.

.


وی تاکید کرد: برخی افراد فرصت‌ تعطیلات طولانی را غنیمت می‌شمارند تا خوب استراحت کنند و وقتی وارد محل کار یا اجتماع می‌شوند دچار کمبود یا ناراحتی نباشند، برخی نیز چون در این ایام به خصوص ایام نوروز از نظر مالی تقویت می‌شوند، برای انجام جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی مراجعه می‌کنند و دسته دیگر نیز تمایل دارند برای سال جدید با چهره کاملا متفاوت در بین اقوام دیده شوند.
وی افزود: تمایلات مردم برای انجام جراحی زیبایی در ایام نوروز به قدری افزایش می‌یابد که از چند ماه قبل و تقریبا اواسط سال جهت انجام جراحی در این ایام وقت رزرو می‌کنند.
این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ادامه تصریح کرد: برخی از ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز از چند سال قبل وقت جراحی را در ایام نوروز هماهنگ می‌کنند تا علاوه بر دید و بازدید و گشت‌وگذار در ایران بتوانند جراحی بینی را نیز انجام دهند.

باطنی با توجه به آمار جراحی بینی در ایام نزدیک به نوروز گفت: برای مثال اگر یک متخصص جراح پلاستیک و زیبایی در ایام عادی ماهانه میانگین ۲۵ تا ۴۰ عمل جراحی را انجام می‌دهد این آمار در اسفند ماه که نزدیک به آغاز سال جدید است به ۶۰ تا ۷۰ جراحی می‌رسد.
به گفته این عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، این آمار در بین افراد غیرمتخصص که با هزینه بسیار کم جراحی زیبایی را انجام می‌دهند، متفاوت است به گونه‌ای که تا ۵ برابر بیش از آمار افراد متخصص عمل جراحی انجام می‌دهند.
باطنی از افزایش شمار مردان متقاضی جراحی زیبایی خبر داد و گفت: شمار مردان متقاضی برای جراحی زیبایی بینی امسال نسبت به سال‌های گذشته افزایش پیدا کرده است.(خبرگزاری آنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
یک دست‌ انداز نوروزی

گزارشی از پشت‌صحنه مجموعه نوروزی «دست‌ انداز» همراه گفت‌وگو با کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران آن

یک دست‌ انداز نوروزی

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر