jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۳۷۰۵   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۱:۱۷

جام جم ورزشی: او یکی از پرطرفدارترین بازیکنان اروپایی در میان باشگاه های بزرگ است. از هر لیگ معتبر اروپایی حداقل یک باشگاه خواهان اوست.

وفاداری یک بازیکن به تیم بحران زده

به گزارش جام جم ورزشی ، مارکو رویس ملی پوش جوان تیم دورتموند که جام جهانی را با بدشانسی به دلیل مصدومیت از دست داد اکنون پیشنهادات بسیار وسوسه کننده ای در دست دارد. او در این فصل از رقابت های بوندسلیگا به هیچ عنوان با دورتموند خوب نتیجه نگرفت و این تیم که دو فصل پیش نایب قهرمان اروپا شد اکنون در میانه های جدول است. البته این تیم چند هفته ای است که خوب نتیجه می گیرد تا ضمن خروج از بحران از قعر جدول هم فاصله بگیرد. مارکو رویس اما به همین تیم که در این فصل بسیار تضعیف شده وفادار است. رویس اخیرا اعلام کرده در دورتموند می ماند آن هم در شرایطی که این تیم به احتمال فراوان در لیگ قهرمانان فصل آینده غایب خواهد بود. اما رویس اعتقاد دارد می تواند با دورتموند قهرمان بوندسلیگا شود.

رویس در حالی از ماندن در دورتموند می گوید که تیم هایی نظیر رئال مادرید، چلسی و منچستریونایتد خواهان به خدمت گیری او هستند. با این اوصاف بعید به نظر می رسد او در فصل نقل و انتقالات به تیم دیگری برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر