jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۷۲۸۹۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۰

رئیس دانشکده بازی‌‌های رایانه‌ای از فارغ‌التحصیل شدن نخستین دانشجویان رشته بازی‌سازی رایانه‌ای خبر داد.

نخستین دانشجویان رشته بازی‌سازی رایانه‌ای فارغ‌التحصیل شدند

به گزارش جام جم کلیک: محمدحسین رضوانی، اظهار داشت: نخستین گروه از دانشجویان رشته‌های بازی‌سازی رایانه‌ای در دو رشته کاردانی بازی‌سازی‌رایانه‌ای و کاردانی حرفه‌ای کارگردانی هنری بازی‌های رایانه‌ای در ترم بهمن سال جاری فارغ‌التحصیل شدند.

وی ادامه داد: این دانشکده در آموزش رشته‌های بازی‌های رایانه‌ای کاملا تخصصی است، در عین حال با توجه به نوپا بودن در حال حاضر 62 نفر دانشجو دارد و فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها نیز 9 نفر هستند و ما در تلاشیم تا تعداد رشته‌ها در سال آینده علاوه بر رشته‌های فوق به پنج عنوان بازی‌نامه‌نویسی، رسانه و تبلیغات و بازاریابی بازی‌های رایانه‌ای افزایش یابد.

رئیس دانشکده بازی‌‌های رایانه‌ای همچنین گفت: علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در رشته‌های مذکور می توانند از طریق آزمون سراسری جزء سه برابر ظرفیت پذیرش این دانشکده باشند تا در مرحله بعدی از طریق مصاحبه‌ای که استادان این دانشگاه با آنها انجام می‌دهند، پذیرفته شوند، علاقه‌مندان می‌بایست به حد کافی به زبان انگلیسی، سبک بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزارهای مرتبط با برنامه‌نویسی رایانه‌ای آشنا باشند.

وی افزود: افرادی که در رشته‌های مذکور فارغ‌التحصیل می‌شوند می‌توانند در حوزه استودیو بازی‌سازی، موتورهای بازی‌سازی، طراحی شخصیت‌های بازی، طراحی مراحل بازی و پردازش‌های گرافیکی شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای به فعالیت بپردازند.

رضوانی در پایان گفت: قصد داریم تا در سال آینده مقطع کارشناسی رشته‌های مذکور را راه‌اندازی کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر