jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۷۲۴۹۱   ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۰

گجت‌های‌هوشمند و اپلیکیشن‌های حوزه‌ی سلامتی اخیرا محبوبیت بیشتری دارند. سوفیا یک طناب هوشمند است که می‌تواند میزان کالری سوزانده شده را نیز نمایش داده و کاربران را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری دهد.

طنابی هوشمند برای سنجش تعداد پرش‌های کاربران

به گزارش جام جم کلیک: اپلیکیشن‌ها و گجت‌های حوزه‌ی سلامتی اخیرا محبوبیت بالایی کسب کرده‌اند. سوفیا یکی از گجت‌هایی است که این روز‌ها در حال کسب سرمایه‌ی اولیه از کیک‌استارتر است. با استفاده از این طناب هوشمند می‌توان به اپلیکیشن مربوط در گوشی‌هوشمند متصل شد و اطلاعات مورد نظر را ثبت کرد.

تمامی ماژول‌های الکترونیک مورد استفاده در این طناب هوشمند در دسته‌ها تعبیه شده و می‌توان با استفاده از بلوتوث به اپلیکیشن مربوطه روی گوشی‌های اندرویدی و iOS متصل شد. اپلیکیشن توسعه یافته می‌تواند در کنار اپلیکیشن iOS Health برای آیفون و GoogleFit در اندروید کار کند. داده‌های جمع‌آوری شده در زمان کار با این طناب، بصورت موقت روی گجت ذخیره می‌شوند و در زمان اتصال به گوشی، تمامی موارد در اپلیکیشن محاسبه شده و نمایش داده خواهند شد. از قابلیت‌های این گجت می‌توان به شمارش تعداد پرش‌های انجام شده نیز اشاره کرد که روی صفحه‌ی نمایش کوچک OLED در روی دسته نمایش داده خواهد شد.


در داخل دسته‌های این طناب سنسور شتاب‌سنج سه بعدی در کنار یک سنسور نوری برای محاسبه‌ی دقیق فعالیت‌های ورزشی انجام شده، قرار گرفته است. FitFox تیمی است که این گجت را توسعه داده و برای بهبود هرچه بیشتر ارگونومی دسته‌های طناب، تغییراتی را در نحوه‌ی طراحی اعمال کرده است. یک وجه دسته‌ی طراحی شده بصورت تخت اما کمی پیچ خورده طراحی شده که لایه‌ای از چرم روی آن را پوشش داده است. طرف دیگر نیز کمی تراش خورده تا در زمان استفاده این طناب از دستان کاربر سُر نخورد.

براساس اطلاعات ارائه شده این طناب بسیاری کاربردی است و استفاده از آن نیز به دلیل قرار گرفتن کف دست در قسمت چرمی، بسیار لذت بخش است. با استفاده از اپلیکیشن این گجت می‌توانید رقابت‌هایی را با خود یا دوستانتان برای ثبت رکوردهای بهتر داشته باشید. این گجت جالب توجه در حال حاضر در کیک‌استارتر با قیمت ۴۵ دلار به فروش می‌رسد.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها