jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۷۱۷۳۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۰

پلیس فتای استان سمنان به کاربران اینترنتی، هشدار داد که بیشتر سایت های فروش خودروهای دست دوم و کارکرده جعلی است و مردم فریب آنها را نخورند.

بیشتر سایت های اینترنتی فروش خودروی دست دوم جعلی است

به گزارش جام جم کلیک: پلیس فتای استان سمنان در گزارشی اعلام کرد: خودروهای تبلیغاتی در بیشتر سایت های فروش فاقد هویت واقعی هستند.

پلیس فتا با اشاره به اینکه اینترنت تبدیل به قابلیتی برای سوءاستفاده سودجویان از این فضا شده است، از مردم خواست فریب تبلیغات مندرج در سایت هایی با عناوین خودرو کارکرده، دست دوم مناسب، زیرقیمت بازار و ... را نخورند.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی استان سمنان در این گزارش از کاربران خواست: هرگونه تخلف و مورد مشکوک در فضای سایبر مانند کلاهبرداری اینترنتی، جعل عنوان، وب سایت های جعلی، سایت های با محتوای مجرمانه و مغایر با شئونات اسلامی را به سایت پلیس فتا به نشانی CYBERPOLICE.IR گزارش دهند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر