jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۷۱۷۳۳   ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۰

پلیس فتای استان سمنان به کاربران اینترنتی، هشدار داد که بیشتر سایت های فروش خودروهای دست دوم و کارکرده جعلی است و مردم فریب آنها را نخورند.

بیشتر سایت های اینترنتی فروش خودروی دست دوم جعلی است

به گزارش جام جم کلیک: پلیس فتای استان سمنان در گزارشی اعلام کرد: خودروهای تبلیغاتی در بیشتر سایت های فروش فاقد هویت واقعی هستند.

پلیس فتا با اشاره به اینکه اینترنت تبدیل به قابلیتی برای سوءاستفاده سودجویان از این فضا شده است، از مردم خواست فریب تبلیغات مندرج در سایت هایی با عناوین خودرو کارکرده، دست دوم مناسب، زیرقیمت بازار و ... را نخورند.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی استان سمنان در این گزارش از کاربران خواست: هرگونه تخلف و مورد مشکوک در فضای سایبر مانند کلاهبرداری اینترنتی، جعل عنوان، وب سایت های جعلی، سایت های با محتوای مجرمانه و مغایر با شئونات اسلامی را به سایت پلیس فتا به نشانی CYBERPOLICE.IR گزارش دهند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها