jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۷۱۷۳۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۰

پلیس فتای استان سمنان به کاربران اینترنتی، هشدار داد که بیشتر سایت های فروش خودروهای دست دوم و کارکرده جعلی است و مردم فریب آنها را نخورند.

بیشتر سایت های اینترنتی فروش خودروی دست دوم جعلی است

به گزارش جام جم کلیک: پلیس فتای استان سمنان در گزارشی اعلام کرد: خودروهای تبلیغاتی در بیشتر سایت های فروش فاقد هویت واقعی هستند.

پلیس فتا با اشاره به اینکه اینترنت تبدیل به قابلیتی برای سوءاستفاده سودجویان از این فضا شده است، از مردم خواست فریب تبلیغات مندرج در سایت هایی با عناوین خودرو کارکرده، دست دوم مناسب، زیرقیمت بازار و ... را نخورند.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی استان سمنان در این گزارش از کاربران خواست: هرگونه تخلف و مورد مشکوک در فضای سایبر مانند کلاهبرداری اینترنتی، جعل عنوان، وب سایت های جعلی، سایت های با محتوای مجرمانه و مغایر با شئونات اسلامی را به سایت پلیس فتا به نشانی CYBERPOLICE.IR گزارش دهند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر