jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۹۹۱۸   ۲۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۵

همواره پس از عرضه‌ی آپدیتی جدید برای سیستم عامل آی‌اواس از سوی اپل، تا مدت‌ها امکان ریستور به نسخه‌ی ما قبل آخر برای کاربران فراهم می‌ماند. معمولاً پس از گذشت چند روز این امکان مسدود شده و کاربران جز آپدیت به نسخه‌ی آخر گزینه‌ی دیگری پیش روی خود نمی‌بینند. امروز این اتفاق بالاخره برای آی‌اواس ۸.۱.۲ و ۸.۱.۳ نیز رخ داد.

امکان دانگرید از آی‌اواس ۸.۱.۳ و ریستور به ۸.۱.۲ مسدود شد

به گزارش جام جم کلیک: اگر چه چندی پیش اپل آی‌اواس ۸.۱.۳ را در اختیار عموم قرار داد، اما امکان ریستور به نسخه‌ی ۸.۱.۲ نیز تا همین اواخر وجود داشت. البته این موضوع یک اتفاق جدید نیست. همواره پس از عرضه‌ی آپدیتی جدید برای سیستم عامل آی‌اواس از سوی اپل، تا مدت‌ها امکان ریستور به نسخه‌ی ما قبل آخر برای کاربران فراهم می‌ماند. معمولاً پس از گذشت چند روز این امکان مسدود شده و کاربران جز آپدیت به نسخه‌ی آخر گزینه‌ی دیگری پیش روی خود نمی‌بینند. امروز این اتفاق بالاخره برای آی‌اواس ۸.۱.۲ و ۸.۱.۳ نیز رخ داد.

علت اهمیت موضوع فوق آن است که آی‌اواس ۸.۱.۳ برخلاف آی‌اواس ۸.۱.۲ قابل جیلبریک نیست. بنابراین هر کاربری که در مقطع فعلی بنا به دلایلی مجبور به ریستورکردن شود، بالاجبار باید به نسخه‌ی ۸.۱.۳ برود که نمی‌توان آن را جیلبریک کرد. این وضعیت بدان معناست که اگر طرفدار جیلبریک هستید فعلاً باید به دستگاه جیلبریک‌شده‌ی خود بر روی نسخه‌ی نصب‌شده‌ی آی‌اواس بر روی آن بچسبید.

تنها عاملی که می‌تواند شرایط فعلی را برای جیلبریک‌کنندگان بهبود ببخشد عرضه‌ی جیلبریکی جدید برای آی‌اواس ۸.۱.۳ است. اگر چه اعضای تیم TaiG در مصاحبه‌ای اشاره کرده بودند که مشکلی برای جیلبریک‌کردن نسخه‌های آینده‌ی آی‌اواس پیش روی خود نمی‌بینند و با آپدیت‌شدن آی‌اواس ابزار جیلبریک آن‌ها نیز آپدیت خواهد شد، اما تا لحظه‌ی نگارش این پست هیچ خبری از هیچ ابزاری برای جیلبریک‌کردن آی‌اواس ۸.۱.۳ در دست نیست. البته بنا به شناختی که تا به امروز از تیم‌های پانگو و TaiG به دست آمده بعید نیست که به طور سرزده شاهد اقدامی از سوی آن‌ها در روزهای آینده باشیم.

منبع: اپل اپس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر