jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۹۹۱۸   ۲۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۵

همواره پس از عرضه‌ی آپدیتی جدید برای سیستم عامل آی‌اواس از سوی اپل، تا مدت‌ها امکان ریستور به نسخه‌ی ما قبل آخر برای کاربران فراهم می‌ماند. معمولاً پس از گذشت چند روز این امکان مسدود شده و کاربران جز آپدیت به نسخه‌ی آخر گزینه‌ی دیگری پیش روی خود نمی‌بینند. امروز این اتفاق بالاخره برای آی‌اواس ۸.۱.۲ و ۸.۱.۳ نیز رخ داد.

امکان دانگرید از آی‌اواس ۸.۱.۳ و ریستور به ۸.۱.۲ مسدود شد

به گزارش جام جم کلیک: اگر چه چندی پیش اپل آی‌اواس ۸.۱.۳ را در اختیار عموم قرار داد، اما امکان ریستور به نسخه‌ی ۸.۱.۲ نیز تا همین اواخر وجود داشت. البته این موضوع یک اتفاق جدید نیست. همواره پس از عرضه‌ی آپدیتی جدید برای سیستم عامل آی‌اواس از سوی اپل، تا مدت‌ها امکان ریستور به نسخه‌ی ما قبل آخر برای کاربران فراهم می‌ماند. معمولاً پس از گذشت چند روز این امکان مسدود شده و کاربران جز آپدیت به نسخه‌ی آخر گزینه‌ی دیگری پیش روی خود نمی‌بینند. امروز این اتفاق بالاخره برای آی‌اواس ۸.۱.۲ و ۸.۱.۳ نیز رخ داد.

علت اهمیت موضوع فوق آن است که آی‌اواس ۸.۱.۳ برخلاف آی‌اواس ۸.۱.۲ قابل جیلبریک نیست. بنابراین هر کاربری که در مقطع فعلی بنا به دلایلی مجبور به ریستورکردن شود، بالاجبار باید به نسخه‌ی ۸.۱.۳ برود که نمی‌توان آن را جیلبریک کرد. این وضعیت بدان معناست که اگر طرفدار جیلبریک هستید فعلاً باید به دستگاه جیلبریک‌شده‌ی خود بر روی نسخه‌ی نصب‌شده‌ی آی‌اواس بر روی آن بچسبید.

تنها عاملی که می‌تواند شرایط فعلی را برای جیلبریک‌کنندگان بهبود ببخشد عرضه‌ی جیلبریکی جدید برای آی‌اواس ۸.۱.۳ است. اگر چه اعضای تیم TaiG در مصاحبه‌ای اشاره کرده بودند که مشکلی برای جیلبریک‌کردن نسخه‌های آینده‌ی آی‌اواس پیش روی خود نمی‌بینند و با آپدیت‌شدن آی‌اواس ابزار جیلبریک آن‌ها نیز آپدیت خواهد شد، اما تا لحظه‌ی نگارش این پست هیچ خبری از هیچ ابزاری برای جیلبریک‌کردن آی‌اواس ۸.۱.۳ در دست نیست. البته بنا به شناختی که تا به امروز از تیم‌های پانگو و TaiG به دست آمده بعید نیست که به طور سرزده شاهد اقدامی از سوی آن‌ها در روزهای آینده باشیم.

منبع: اپل اپس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر