jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۹۱۸۹ ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۹

فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن عمق میدان، روزنامه دیواری، کیمیا و خاک، جاسوس‌بازی، روزی که مینا گم شد، کمی آن‌سوتر، مسیر ایرلندی، میلاد، خاک و آتش، پلاگ و ووک فردا به مناسبت 22 بهمن از شبکه‌های تلویزیون پخش می‌شود.

پیروزی انقلاب در قاب فیلم‌های 22 بهمن

شبکه یک

فردا: عمق میدان، ساعت 16

به گزارش روابط عمومی تلویزیون، فیلم سینمایی «عمق میدان» به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی محمد مصری‌پور، فردا ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شود.

این فیلم با بازی پویا امینی، درسا بختیار، کاظم هژیرآزاد و مجید جعفری داستان چند دانشجوی رشته هنر را روایت می‌کند که قرار است از تظاهرات روزهای انقلاب عکاسی کنند.

شبکه دو

فردا: روزنامه‌دیواری، ساعت 8‌/‌ کیمیا و خاک، ساعت 17 و 30 دقیقه‌/‌ جاسوس‌بازی، ساعت 23

فیلم تلویزیونی روزنامه‌دیواری به کارگردانی خسرو معصومی، فردا ساعت 8 از شبکه دو نمایش داده می‌شود.مریم کاظمی، مریم بوبانی، جمشید جهانزاده و کامران فیوضات در فیلم تلویزیونی «روزنامه دیواری» محصول سیمافیلم ایفای نقش کرده‌اند.

همچنین فیلم سینمایی «کیمیا و خاک» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عباس رافعی، فردا ساعت 17 و 30 دقیقه از شبکه دو پخش خواهد شد. امیر آقایی، حسین یاری، آزیتا حاجیان، پریوش نظریه و سیاوش طهمورث بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «جاسوس‌بازی» به کارگردانی محمدرضا فاضلی نیز فردا ساعت 23 از شبکه دو پخش می‌شود.

شبکه سه

فردا: روزی که مینا گم شد، ساعت 14 و 30 دقیقه‌/‌ کمی آن‌سوتر، ساعت 20 و 15 دقیقه

فیلم سینمایی «روزی که مینا گم شد» به کارگردانی امیرشهاب رضویان، فردا ساعت 14 و 30 دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد. مهران رجبی، سیامک احصایی و هدی ناصح در این فیلم تولید سال1390 مرکز سیمافیلم به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «کمی آن‌سوتر» به کارگردانی محمد درمنش، فردا ساعت 20 و 15 دقیقه از شبکه سه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. قصه این فیلم با بازی محمد کاسبی، جعفر دهقان و امیرحسین مدرس، درباره ناصر ساواکی سابق است که تمام این سال‌ها را به صورت مخفیانه زندگی کرده است.

شبکه چهار

فردا: مسیر ایرلندی، ساعت 20 و 30 دقیقه

فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، فردا ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه چهار مهمان خانه‌ها می‌شود. مارک ووماک، آندره لویی، جاتن بیشاپ، تریوور ویلیامز، جف بل و جک فورچون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» محصول سال2011 انگلستان، فرانسه و بلژیک است.

شبکه پنج

فردا: میلاد، ساعت 7‌/‌ خاک و آتش، ساعت 13 و 30 دقیقه

فیلم سینمایی «میلاد» به کارگردانی ابوالفضل جلیلی، فردا ساعت 7 از شبکه پنج پخش خواهد شد. مجتبی شهستا، مینو ابریشمی، محمد پورستار، زنده‌یاد مهری ودادیان و علی سنجری در این فیلم بازی می‌کنند. همچنین فیلم سینمایی «خاک و آتش» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از این شبکه به نمایش درمی‌آید.

قصه فیلم «خاک و آتش» با بازی فریبرز عرب‌نیا و میترا حجار، به وقایع 90 سال قبل برمی‌گردد که انگلیسی‌ها از مسیر هندوستان به ایران وارد می‌شوند و به بهانه احداث خطوط راه‌‌آهن و تلگراف در خطه سیستان و بلوچستان به قاچاق اسلحه و ناامن کردن منطقه مشغول می‌شوند...

شبکه شما

فردا: پلاگ، ساعت 13 و 30 دقیقه

فیلم تلویزیونی «پلاگ» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی عملی‌فرد، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه شما پخش می‌شود.جعفر دهقان، شهرام ابراهیمی، اکبر دانیالی و مصطفی عبدوالمحمدی در فیلم تلویزیونی «پلاگ» از تولیدات صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «روح و خانم میور»، «آرشو پدر زن»، «جویندگان گنج» و «لورلی» فردا ساعت 14، 17، 20 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود. (جام‌جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر