jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۶۸۸۲۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۱۱

جام جم سرا: ‌ پسر شروری که پس از یک متلک‌پرانی، مرد جوانی را به شدت مجروح کرده بود از سوی پلیس بازداشت شد.

چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری خونین در غرب تهران قرار گرفتند. آن‌ها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که مرد ۲۶ ساله‌ای از سوی سه شرور به شدت مجروح شده و به بیمارستان منتقل شده است.
همسر مرد مجروح شده در تحقیقات به ماموران گفت: با شوهرم قصد خرید کردن داشتیم. در خیابان در حالی که شوهرم جلو‌تر از من بود، ناگهان یک خودروی پژو جلوی پای من ترمز کرد و سه سرنشین آن به من متلک انداختند. وقتی شوهرم این صحنه را دید بلافاصله جلو آمد و مانع آن‌ها شد. آن‌ها هم شوهرم را به شدت کتک زدند و فرار کردند.
با این اظهارات تلاش کارآگاهان در این خصوص آغاز شد و در‌‌نهایت ماموران موفق به شناسایی مالک خودروی پژو شدند. مالک خودرو در تحقیقات به ماموران گفت: خودرو متعلق به من است ولی چند وقتی می‌شد که زیر پای پسرم بود. پسر هم دیروز به اتهام درگیری دستگیر شده و در بازداشت به سر می‌برد.
با این اظهارات، ماموران متهم دستگیر شده را به دادسرای ناحیه ۵ منتقل کردند. این پسر در بازجویی‌ها به ماموران گفت: من و دو نفر از دوستانم آن روز برای تفریح به بیرون رفته بودیم. وقتی این زن را دیدیم به او متلک انداختیم اما نمی‌دانستیم که او شوهر دارد.
وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر