jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۶۸۱۱۸   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۰

مهلت ثبت نام در دومین دوره آزمون سراسری گزارشگری شبکه سه سیما به پایان رسید.

سری دوم «آقای گزارشگر» ساخته می‌شود

مسابقه تلویزیونی «آقای گزارشگر» که قرار است دومین سری آن ویژه ایام نوروز 94 آماده پخش شود، با درخواست حدود 4000 نفر برای شرکت در این مسابقه به پایان رسید.

سرعت عمل، فن بیان، تسلط بر اجرا، چهره مناسب، اعتماد به نفس، بداهه گویی، تسلط کامل بر زبان فارسی، آشنایی با زبان انگلیسی و اطلاعات فوتبالی مواد آزمون مرحله اول مسابقه آقای گزارشگر خواهد بود.

این مسابقه سال گذشته برای اولین بار آغاز به کارکرد و 4 برگزیده نهایی را به عرصه گزارشگری معرفی نمود و در سری دوم خود با تغییرات ساختاری و محتوایی نسبت به سری نخست خود و به تهیه کنندگی محمد کاشانی روی آنتن خواهد رفت. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر