jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۶۰۱۸ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۸

عوامل «ناهید» پیش از نمایش فیلم از خالی بودن سالن همایش‌های برج میلاد گله کردند و این در حالی است که هنرمندان بسیاری از جمله پرستویی، مهتاب کرامتی، هانیه توسلی در سالن حضور داشتند.

سلفی عوامل فیلم «ناهید» با خبرنگاران/ عکس

عوامل فیلم ناهید که برای اکران این فیلم در کاخ جشنواره حضور پیدا کرده بودند قبل از شروع فیلم این عکس سلفی دسته جمعی را در کنار اهالی رسانه و تماشاگران فیلمشان انداختند که پژمان بازغی آن را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

آیدا پناهنده کارگردان این فیلم در ابتدا با گلایه از نمایش این فیلم در نوبت‌های اول گفت: نمی دانم که چرا باید ما در نوبت نمایش اول فیلم قرار بگیریم و شاید به همین دلیل سالن خالی است.

بیژن امکانیان بازیگر این فیلم نیز در سخنانش اظهار کرد: قرار گرفتن در نوبت اول نمایش فیلم معمولاً اشکالاتی را در بخش نور، صدا و تصویر ایجاد می کند و ما از این بابت نگران هستیم که این اول بودن در نمایش فیلم آن را دچار خدشه کند ولی امیدواریم که این بار اول بودن معنی خوبی داشته باشد.

نوید محمدزاده دیگر بازیگر فیلم «ناهید» نیز ابراز امیدواری کرد که مخاطبان این فیلم را دوست باشند و پژمان بازغی هم از تماشاگران و اهالی رسانه خواست تا اگر حتی فیلم را هم دوست نداشتند، اما به احترام دیگران، تلفن های همراه خود را خاموش کنند و سالن سینما را تا پایان فیلم ترک نکنند.

تنور جشنواره فیلم فجر امسال با نمایش فیلم «ناهید» داغ شده است و هنرمندان بسیاری برای دیدن این فیلم به سالن همایش های برج میلاد آمده اند.

پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، هانیه توسلی، رضا یزدانی، علی اوجی، پژمان بازغی، مستانه مهاجر، آزاده صمدی، آزاده نامداری، مژده لواسانی، منصور ضابطیان، احسان کرمی، ستاره پسیانی، هوتن شکیبا، بهرنگ علوی و.... از جمله هنرمندانی هستند که برای تماشای فیلم آمده‌اند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر