jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۶۴۴۲۹   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۶

با افزایش استفاده از خدمات وای – فای برای ارسال پیام و مکالمه همراه، شرکت های مخابراتی نیز به تغییر الگوهای کسب و کار خود روی آورده اند.

عرضه خدمات تلفن همراه از طریق وای – فای آغاز شد

به گزارش جام جم کلیک: شرکت Cablevision می گوید از این پس قصد دارد تمامی خدمات تلفن همراه خود را بر بستر وای – فای ارائه دهد. این سرویس که بسیار کم هزینه خواهد بود، Freewheel نام دارد.

در حال حاضر این خدمات وای –فای تنها بر روی یک گوشی یعنی Moto G شرکت موتورولا در دسترس خواهد بود. قرار است برنامه های همراه مورد نیاز برای تماس و ارسال پیام بر بستر وای – فای هم به طور پیش فرض بر روی این گوشی نصب شود.

شرکت یاد شده بیش از 300 هزار نقطه تماس وای – فای در کل آمریکا در نظر گرفته تا کاربران بتوانند به راحتی به خدمات مورد نیاز دسترسی یابند.

بدیهی است این خدمات تنها برای کاربرانی مفید خواهد بود که در اماکنی رفت و آمد دارند که سرویس های وای – فای با کیفیت مناسب در دسترس باشند. بنابراین انتظار می رود شهروندان نقاطی مانند نیویورک که در آن بیش از 1.1 میلیون hotspot برای تماس وای – فای وجود دارد از چنین خدماتی استقبال نمایند.

هزینه استفاده از این خدمات در ماه تنها 9.95 دلار است که مکالمه ، ارسال پیام و خدمات دیتا را به طور نامحدود ممکن می کند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها