jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۶۴۴۲۹   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۶

با افزایش استفاده از خدمات وای – فای برای ارسال پیام و مکالمه همراه، شرکت های مخابراتی نیز به تغییر الگوهای کسب و کار خود روی آورده اند.

عرضه خدمات تلفن همراه از طریق وای – فای آغاز شد

به گزارش جام جم کلیک: شرکت Cablevision می گوید از این پس قصد دارد تمامی خدمات تلفن همراه خود را بر بستر وای – فای ارائه دهد. این سرویس که بسیار کم هزینه خواهد بود، Freewheel نام دارد.

در حال حاضر این خدمات وای –فای تنها بر روی یک گوشی یعنی Moto G شرکت موتورولا در دسترس خواهد بود. قرار است برنامه های همراه مورد نیاز برای تماس و ارسال پیام بر بستر وای – فای هم به طور پیش فرض بر روی این گوشی نصب شود.

شرکت یاد شده بیش از 300 هزار نقطه تماس وای – فای در کل آمریکا در نظر گرفته تا کاربران بتوانند به راحتی به خدمات مورد نیاز دسترسی یابند.

بدیهی است این خدمات تنها برای کاربرانی مفید خواهد بود که در اماکنی رفت و آمد دارند که سرویس های وای – فای با کیفیت مناسب در دسترس باشند. بنابراین انتظار می رود شهروندان نقاطی مانند نیویورک که در آن بیش از 1.1 میلیون hotspot برای تماس وای – فای وجود دارد از چنین خدماتی استقبال نمایند.

هزینه استفاده از این خدمات در ماه تنها 9.95 دلار است که مکالمه ، ارسال پیام و خدمات دیتا را به طور نامحدود ممکن می کند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر