jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۱۸۲۵   ۰۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۷:۵۳

اچ‌تی‌سی به‌دنبال عرضه هم‌زمان یک همراه هوشمند ویژه و ساعت هوشمند

ناجی اچ‌تی‌سی با دوربین و صدای بهینه‌سازی شده در راه است

شرکت اچ‌تی‌سی قصد دارد تا به‌ سه سال ناکامی خود در بازار پایان بدهد و سرانجام پس از مدت‌ها بتواند به دوران اوج خود بازگردد و به همین دلیل نیز قصد دارد تا محصولی که در شایعات M9 نام گرفته است را در کنار نخستین ساعت هوشمند خود به بازار عرضه کند.

ناجی اچ‌تی‌سی با دوربین و صدای بهینه‌سازی شده در راه است

جام جم کلیک: شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی در طول چند سال اخیر شاهد فراز و نشیب‌های فراوانی بوده است، این شرکت سه سال پیش و با عرضه محصول رویایی خود یعنی مدل اصلی از سری One برای آخرین بار توانست در بازار قدرت‌نمایی کند و از آن به بعد تنها عرضه مدل M8، تا حدی به اوضاع این شرکت سامان داد و از زمان عرضه این مدل تا به امروز، نمودار ارزش سهام این شرکت، شرایط بسیار عجیبی را تجربه کرده است.

به این ترتیب مسئولان این شرکت به فکر نجات شرکت هستند و در همین راستا پروژه‌ای را شروع کرده‌اند که هنوز نام خاصی برای آن اعلام نشده است ولی در رسانه‌ها آن را M9 می‌نامند. شایعات جدیدی در زمینه پروژه M9 به گوش می‌رسد که براساس آن قرار است تا این محصول دارای دوربین و سیستم صوتی بسیار باکیفیت‌تری نسبت به سایر محصولات این شرکت باشد.

این محصول به‌ احتمال فراوان به یک دوربین 20 مگاپیکسلی با یک لنز بسیار نیرومند و باکیفیت به بازار عرضه خواهد شد و دوربین مکالمه تصویری این دستگاه نیز با کیفیت متفاوت و بالایی طراحی خواهد گشت. سیستم صوتی M9 نیز برای گوش دادن به موسیقی بهینه‌سازی خواهد گشت که البته این امر مستلزم ارائه یک هدفون با کیفیت به همراه تلفن همراه هوشمند است.

در کنار این موارد نیز باید به این نکته اشاره کرد که اچ‌تی‌سی تقریبا به‌صورت همزمان با این پروژه، نخستین ساعت هوشمند خود را نیز به بازار عرضه خواهد نمود. شایان ذکر است که مسئولان این شرکت از اظهارنظر درباره این موضوع خودداری کردند.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر