jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۰۶۹۹   ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۰

Performance Booster نرم‌افزاری است که به وسیله آن می‌توانید کارآیی تلفن همراه هوشمند یا تبلت خود را در حد قابل توجهی افزایش دهید.

نرم‌افزار موبایل: بهبود کارایی و عملکرد تلفن همراه

جام جم کلیک: این نرم‌افزار طوری طراحی شده است که می‌تواند با ویرایش در کرنل پردازنده اندروید و تمامی لایه‌های مربوط به این سیستم عامل اعم از کتابخانه‌های اندروید، فریم ورک، هسته اندروید و دیگر قسمت‌ها بهترین عملکرد را با مدیریتی قابل‌توجه به همراه آورد.

باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم‌افزار تلفن همراه شما باید حتما روت شده باشد در غیر این صورت نرم‌افزار هیچگونه کارایی نخواهد داشت و بر روی دستگاه تلفن همراه و تبلت شما اجرا نخواهد شد.

"گذر از محدودیت‌ها در اندروید"

از جمله ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار می‌توان به حجم بسیار کم، رایگان بودن نرم‌افزار، مدیریت تمامی لایه‌های سیستم عامل اندروید و افزایش عملکرد سیستم عامل با تغییر در کرنل اندروید اشاره کرد.

این نرم‌افزار قابلیت استفاده در سیستم عامل اندروید 2.2 به بالا را دارد.

دانلود رایگان نرم افزار Performance Booster برای اندروید

سید احسان حسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها