jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۶۲۴۳   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

تلفن همراه هوشمند Obox W3D با امکان پخش تصاویر سه‌بعدی بدون نیاز به عینک ویژه به بازار عرضه خواهد شد ولی علاوه بر این، این دستگاه مانند یک PSP به دکمه‌های کنترلی بازی مجهز است.

تلفن همراه هوشمند سه‌بعدی و متفاوت

جام جم کلیک: در ابتدای امر ممکن است با دیدن این تلفن همراه هوشمند حس کنید که درحال مشاهده یک دستگاه PSP هستید ولی در حقیقت امکانات این دستگاه با هر دستگاهی که پیش از این عرضه شده است متفاوت خواهد بود زیرا Obox W3D نخستین تلفن همراه هوشمند تاریخ است که علاوه بر ارائه تصاویر سه‌بعدی، امکانات کنترلی بازی را نیز به‌صورت کامل برای شما فراهم خواهد ساخت.

خریداران این دستگاه برای مشاهده تصاویر سه‌بعدی آن نیازی به استفاده از عینک سه‌بعدی نخواهند داشت و علاوه بر آن نیز می‌توانند با گرفتن گوشی در وضعیت Landscape از تمامی دکمه‌های ویژه بازی که بر روی آن تعبیه شده است استفاده کنند. هنوز مشخصات فنی دقیق این دستگاه و سخت‌افزار مورد استفاده در آن به رسانه‌ها انتقال نیافته است و تنها مورد قطعی درباره Obox W3D را می‌توان وجود اندروید نسخه 4.4 یا کیت کت بر روی آن دانست.

آخرین تلاش انجام شده برای عرضه یک‌ تلفن همراه هوشمند مجهز به امکانات بازی، عرضه دستگاه سونی اکسپریا پلی توسط سونی اریکسون بود که در زمان خود با استقبال مناسبی روبرو شد و یکی از متفاوت‌ترین دستگاه‌های تاریخ تلفن‌های همراه هوشمند محسوب می‌شد ولی سونی به خاطر دلایلی که گفته می‌شودعدم ایجاد رقابت برای کنسول‌های بازی خود بوده است، تصمیم گرفت تا نسل بعدی این تلفن همراه هوشمند را تولید نکند.

تلفن همراه هوشمند Obox W3D در نمایشگاه CES امسال عرضه خواهد شد و مشخصات فنی آن به‌زودی مشخص خواهد شد و باید دید که قیمت‌گذاری این تلفن همراه تا چه‌حد می‌تواند بر روی استقبال مخاطبین از آن موثر باشد.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها