jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۶۲۴۳   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

تلفن همراه هوشمند Obox W3D با امکان پخش تصاویر سه‌بعدی بدون نیاز به عینک ویژه به بازار عرضه خواهد شد ولی علاوه بر این، این دستگاه مانند یک PSP به دکمه‌های کنترلی بازی مجهز است.

تلفن همراه هوشمند سه‌بعدی و متفاوت

جام جم کلیک: در ابتدای امر ممکن است با دیدن این تلفن همراه هوشمند حس کنید که درحال مشاهده یک دستگاه PSP هستید ولی در حقیقت امکانات این دستگاه با هر دستگاهی که پیش از این عرضه شده است متفاوت خواهد بود زیرا Obox W3D نخستین تلفن همراه هوشمند تاریخ است که علاوه بر ارائه تصاویر سه‌بعدی، امکانات کنترلی بازی را نیز به‌صورت کامل برای شما فراهم خواهد ساخت.

خریداران این دستگاه برای مشاهده تصاویر سه‌بعدی آن نیازی به استفاده از عینک سه‌بعدی نخواهند داشت و علاوه بر آن نیز می‌توانند با گرفتن گوشی در وضعیت Landscape از تمامی دکمه‌های ویژه بازی که بر روی آن تعبیه شده است استفاده کنند. هنوز مشخصات فنی دقیق این دستگاه و سخت‌افزار مورد استفاده در آن به رسانه‌ها انتقال نیافته است و تنها مورد قطعی درباره Obox W3D را می‌توان وجود اندروید نسخه 4.4 یا کیت کت بر روی آن دانست.

آخرین تلاش انجام شده برای عرضه یک‌ تلفن همراه هوشمند مجهز به امکانات بازی، عرضه دستگاه سونی اکسپریا پلی توسط سونی اریکسون بود که در زمان خود با استقبال مناسبی روبرو شد و یکی از متفاوت‌ترین دستگاه‌های تاریخ تلفن‌های همراه هوشمند محسوب می‌شد ولی سونی به خاطر دلایلی که گفته می‌شودعدم ایجاد رقابت برای کنسول‌های بازی خود بوده است، تصمیم گرفت تا نسل بعدی این تلفن همراه هوشمند را تولید نکند.

تلفن همراه هوشمند Obox W3D در نمایشگاه CES امسال عرضه خواهد شد و مشخصات فنی آن به‌زودی مشخص خواهد شد و باید دید که قیمت‌گذاری این تلفن همراه تا چه‌حد می‌تواند بر روی استقبال مخاطبین از آن موثر باشد.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر