jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۷۵۴۸۸۵ ۱۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۵

رئیس جمهور با عضویت وزیر ورزش و جوانان در شورای عالی فضای مجازی موافقت کرد.

عضویت وزیر ورزش و جوانان در شورای عالی فضای مجازی

به گزارش جام جم کلیک: رئیس جمهور با عضویت وزیر ورزش و جوانان در شورای عالی فضای مجازی موافقت کرد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در نامه به دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی، موافقت حسن روحانی با عضویت وزیر ورزش و جوانان در این شورا را اعلام کرد.

شورای عالی فضای مجازی، اسفند سال 1390 به فرمان رهبرمعظم ی ایران تشکیل شده و ریاست آن بر عهده رئیس جمهوری است ضمن اینکه سران 2 قوه دیگر، رئیس سازمان صداوسیما، وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم و تحقیقات و فناوری واطلاعات نیز در آن عضویت دارند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر