jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۰۱۸۳   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۰

اگر احساس می‌کنید برنامه‌های روی تلفن همراه یا تبلت‌تان به کندی کار می‌کنند، هر روز به تنبلی و کند کار کردن تلفن همراهتان افزوده می‌شود یا دستگاه شما بیش از حد گرم می‌شود، از این نرم‌افزار کمک بگیرید.

نرم‌افزار موبایل: افزایش سرعت اجرای بازی‌ها و برنامه‌ها در تلفن همراه

جام جم کلیک: اگر احساس می‌کنید برنامه‌ها بر روی دستگاه تلفن همراه یا تبلت‌تان به کندی کار می‌کنند، هر روز به تنبلی و کند کار کردن تلفن همراهتان افزوده می‌شود، دستگاه شما بیش از حد گرم می‌شود و مواردی از این قبیل، CM Speed Booster یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای بهینه‌سازی تلفن همراه شما است.

بهینه‌سازی تلفن همراه با کم‌حجم‌ترین تقویت‌کننده جهان

یکی از مهم‌ترین مزایایی که این نرم‌افزار نسبت به موارد مشابه خود دارد طراحی بسیار ساده و حجم پایین آن است طوری‌که تمامی افراد دارای تلفن‌های هوشمند، به نوعی می‌توانند ازاین نرم‌افزار استفاده کنند.

CM Speed Booster توانایی‌های قابل توجهی از جمله آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی حافظه داخلی و SD، کاهش حرارت پردازنده در زمانی نسبتا کوتاه، پاک کردن فایل‌ها، برنامه‌ها و عکس‌های معیوب و بسیاری دیگر از موارد را دارد که باعث می‌شود سرعت تلفن همراه شما برای اجرای برنامه‌ها و بازی‌ها افزایش یابد.

این برنامه قابلیت نصب بر روی سیستم عامل اندروید 2.3 به بالا را دارد.

دانلود رایگان نرم‌افزار CM Speed Boosterبرای اندروید

سید احسان حسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر