jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۸۴۰۸   ۲۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۹

فیلم‌های تلویزیون برای امروز و فردا و اربعین

رادان و شاکردوست با «کارناوال مرگ» می‌آیند

شبکه‌های مختلف تلویزیون برای امروز و فردا و روز اربعین فیلم‌های متنوعی را در جدول پخش خود گنجانده‌‌اند که از میان آنها می‌توان به 12 سال بردگی، چتر عاشقی، قصه سیمین‌ و بهمنشیر اشاره کرد.

رادان و شاکردوست با «کارناوال مرگ» می‌آیند

شبکه یک

امشب: ساعت 23 و 15 دقیقه،‌ عمارت آقای تانر / فردا: ساعت 14 و 50 دقیقه، 12 سال بردگی/ شنبه: ساعت 9، فصل شکار/ ساعت 16، چتر عاشقی

فیلم سینمایی «عمارت آقای تانر» به کارگردانی استفان لیبرسکی، امشب ساعت 23 و 15 دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود. این شبکه برای فردا ساعت 14 و 50 دقیقه هم فیلم سینمایی «12 سال بردگی» به کارگردانی استیو مک کوئین را در نظر گرفته است.

فیلم سینمایی «فصل شکار» به کارگردانی مارک استیون جانسون هم شنبه ساعت 9 از شبکه یک پخش می‌شود. . فیلم تلویزیونی «چتر عاشقی» به کارگردانی زهرا شهیدی هم شنبه ساعت 16 از شبکه یک به نمایش درمی‌آید.

شبکه دو

امروز: ساعت 9، کوکی/ ساعت 14 و 30 دقیقه، حباب/ ساعت 23 و 30 دقیقه، عملیات پایتخت/ فردا: ساعت 9، ویلی گنجشکه/ ساعت 14 و 30 دقیقه، نورا/ ساعت 17 و 30 دقیقه، محیا/ ساعت 23 و 30 دقیقه، گره سبز/ شنبه: ساعت 9، زمین بازی/ ساعت14 و 30 دقیقه، گهواره خالی/ ساعت 17 و 30 دقیقه، مقصد

فیلم سینمایی «کوکی» به کارگردانی یان سوراک امروز ساعت 9 در جدول پخش شبکه دو گنجانده شده است.

این شبکه فیلم سینمایی «حباب» به کارگردانی سامان استرکی را هم برای امروز ساعت 14 و 30 دقیقه در نظر گرفته است. فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» به کارگردانی محمدرضا آهنج هم امشب ساعت 23 و 30 دقیقه از شبکه دو به نمایش درمی‌آید.انیمیشن «ویلی گنجشکه» به کارگردانی جیمی هیوارد فردا ساعت 9 از شبکه دو پخش می‌شود و فیلم سینمایی نورا به کارگردانی محمود شولی‌زاده فردا ساعت 14 و 30 دقیقه از این شبکه به نمایش درمی‌آید. فیلم سینمایی «محیا» به کارگردانی اکبر خواجویی هم برای فردا ساعت 17 و 30 دقیقه از شبکه دو پخش می‌شود. فیلم تلویزیونی «گره سبز» به کارگردانی الهه‌سادات شاه‌حسینی هم فردا ساعت 23 و 30 دقیقه از شبکه دو به نمایش درخواهد آمد. فیلم «زمین بازی» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی هم شنبه ساعت 9 از شبکه دو به نمایش درمی‌آید. این شبکه برای ساعت 14 و 30 دقیقه روز شنبه هم فیلم گهواره خالی به کارگردانی شهرزاد سالمی را در نظر گرفته است.

فیلم تلویزیونی «مقصد» به کارگردانی اصغر نعیمی شنبه ساعت 17 و 30 دقیقه از شبکه دو تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.

شبکه سه

امروز: ساعت 9 و 30 دقیقه، ژاپولو/ فردا: ساعت 30 دقیقه بامداد، حاشیه اقیانوس آرام/ ساعت 10 و 10 دقیقه، افسانه حباب برفی/ ساعت 16، چراغ/ ساعت 23 و 45 دقیقه، اولین تکیه‌گاه/ شنبه: ساعت 14 و 30 دقیقه، یک خواب کوچولو

فیلم سینمایی «ژاپولو» به کارگردانی کریستین دوگای، امروز ساعت 9 و 30 دقیقه از شبکه سه بازپخش می‌شود و فیلم سینمایی «حاشیه اقیانوس آرام» 30 دقیقه بامداد فردا از این شبکه به نمایش درمی‌آید.این شبکه برای فردا ساعت 10 و 10 دقیقه هم فیلم «افسانه حباب برفی» به کارگردانی شلدون ویلسون را در جدول پخش خود قرار داده است. فیلم سینمایی «چراغ» به کارگردانی اصغر دهقان هم امروز ساعت 16 از شبکه سه به نمایش درمی‌آید. فیلم «اولین تکیه‌گاه» به کارگردانی قدرت‌الله صلح‌میرزایی هم برای فردا ساعت 23 و 45 دقیقه در نظر گرفته شده است.فیلم سینمایی «یک خواب کوچولو» به کارگردانی حسین عامری شنبه ساعت 14 و 30 دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود.

شبکه چهار

فردا: ساعت 12، از آغاز تا آغاز/ ساعت 20 و 30 دقیقه، حقیقت گمشده/ شنبه: ساعت 20 و 30 دقیقه، قصه سیمین

فیلم تلویزیونی «از آغاز تا آغاز» به کارگردانی مهدی گلستانه، فردا ساعت 12 از شبکه چهار پخش می‌شود. فیلم سینمایی «حقیقت گمشده» به کارگردانی محمد احمدی، فردا ساعت 20 و 30 دقیقه در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار پخش می‌شود. فیلم سینمایی«قصه سیمین» ساخته رضا کمالی شنبه ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه چهار به نمایش درمی‌آید.

شبکه تهران

امروز: ساعت 13 و 30 دقیقه، شهر پرندگان/ ساعت 20 و 45 دقیقه، خط‌شکن1/ فردا: ساعت 9، قهرمان دوست‌داشتنی/ ساعت 13 و 30 دقیقه، روز رفتن/ ساعت 20 و 45 دقیقه، خط‌شکن2/ شنبه: ساعت 13 و 30 دقیقه، مختارنامه/ ساعت 20 و 45 دقیقه، کارناوال مرگ

انیمیشن «شهر پرندگان» به کارگردانی وینی تورنلی، امشب ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود. فیلم تلویزیونی «خط‌شکن1» هم برای امروز ساعت 20 و 45 دقیقه در نظر گرفته شده است. قسمت دوم فیلم تلویزیونی «خط‌شکن» فردا ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه تهران به نمایش درمی‌آید.

این شبکه برای فردا ساعت 9 هم انیمیشن «قهرمان دوست‌داشتنی» به کارگردانی کونگ هو را در جدول پخش قرار داده است.فیلم تلویزیونی«روز رفتن» به کارگردانی جواد افشار فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران به نمایش درمی‌آید.فیلم سینمایی «مختارنامه (کودکان آب)» به کارگردانی داوود میرباقری شنبه ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود. فیلم سینمایی «کارناوال مرگ» به کارگردانی رضا اعظمیان هم برای شنبه ساعت 20 و 45 دقیقه در نظر گرفته شده است.

فرامرز قریبیان، بهرام رادان، الناز شاکر دوست، فرهاد قائمیان و میرطاهر مظلومی در این فیلم بازی کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ده»، «محکومیت»، «در دنیای بهتر»، «ندای درون» و «بدون هیچ ردی» فردا ساعت 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود. (روابط عمومی معاونت سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر