jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۷۱۰۲   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۸

زمان زیادی تا کنفرانس CES 2015 باقی نمانده و اغلب کمپانی‌ها در حال کار بر روی پرچم‌دار جدید خود هستند تا در این مراسم از آن رونمایی کنند و سایر پرچم‌داران را به چالش بکشند.

سامسونگ دعوت نامه کنفرانس CES 2015 را ارسال کرد

به گزارش جام جم کلیک: زمان زیادی تا کنفرانس CES 2015 باقی نمانده و اغلب کمپانی‌ها در حال کار بر روی پرچم‌دار جدید خود هستند تا در این مراسم از آن رونمایی کنند و سایر پرچم‌داران را به چالش بکشند. اما اکنون سامسونگ دعوتنامه رسمی خود را برای مراسم مذکور ارسال کرده است تا پیش از سایر کمپانی‌ها زمان و مکان دقیق کنفرانس خود را مشخص نماید.


این دعوتنامه برای ساعت‌های 2 و 6:30 بعد از ظهر پنجم ژانویه تنظیم شده است و سامسونگ در این زمان کنفرانس خبری و مراسم رونمایی از محصول جدید خود را برگزار خواهد کرد. به احتمال زیاد سامسونگ همانند همیشه با دستی پر از ویژگی‌ها و امکانات وارد کنفرانس می‌شود و پرچم‌دار آینده خود را که گلکسی S6 نام خواهد دارد، معرفی می‌کند. البته احتمال می‌رود که در کنار این محصول اسمارت فون‌های دیگری نظیر S6 mini و یا S6 Zoom نیز معرفی شوند.

تاکنون خبری در خصوص مشخصات کامل پرچم‌دار آینده سامسونگ منتشر نشده است و تمام اطلاعات موجود در حد شایعه هستند و هیچ کدام از آن‌ها را سامسونگ تایید یا رد نکرده است. فقط از این مطمئن هستیم که نام پرچم‌دار بعدی این شرکت گلکسی S6 خواهد بود.

به نظر شما گلکسی S6 باید چه مشخصات و ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند پرچم‌داری تمام عیار برای سامسونگ باشد؟

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر