jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۷۱۰۲   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۸

زمان زیادی تا کنفرانس CES 2015 باقی نمانده و اغلب کمپانی‌ها در حال کار بر روی پرچم‌دار جدید خود هستند تا در این مراسم از آن رونمایی کنند و سایر پرچم‌داران را به چالش بکشند.

سامسونگ دعوت نامه کنفرانس CES 2015 را ارسال کرد

به گزارش جام جم کلیک: زمان زیادی تا کنفرانس CES 2015 باقی نمانده و اغلب کمپانی‌ها در حال کار بر روی پرچم‌دار جدید خود هستند تا در این مراسم از آن رونمایی کنند و سایر پرچم‌داران را به چالش بکشند. اما اکنون سامسونگ دعوتنامه رسمی خود را برای مراسم مذکور ارسال کرده است تا پیش از سایر کمپانی‌ها زمان و مکان دقیق کنفرانس خود را مشخص نماید.


این دعوتنامه برای ساعت‌های 2 و 6:30 بعد از ظهر پنجم ژانویه تنظیم شده است و سامسونگ در این زمان کنفرانس خبری و مراسم رونمایی از محصول جدید خود را برگزار خواهد کرد. به احتمال زیاد سامسونگ همانند همیشه با دستی پر از ویژگی‌ها و امکانات وارد کنفرانس می‌شود و پرچم‌دار آینده خود را که گلکسی S6 نام خواهد دارد، معرفی می‌کند. البته احتمال می‌رود که در کنار این محصول اسمارت فون‌های دیگری نظیر S6 mini و یا S6 Zoom نیز معرفی شوند.

تاکنون خبری در خصوص مشخصات کامل پرچم‌دار آینده سامسونگ منتشر نشده است و تمام اطلاعات موجود در حد شایعه هستند و هیچ کدام از آن‌ها را سامسونگ تایید یا رد نکرده است. فقط از این مطمئن هستیم که نام پرچم‌دار بعدی این شرکت گلکسی S6 خواهد بود.

به نظر شما گلکسی S6 باید چه مشخصات و ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند پرچم‌داری تمام عیار برای سامسونگ باشد؟

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر