jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۴۴۵۵۵   ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۰

دختر جوانی که پس از فرار از خانه و آشنایی با پسری جوان، همدست یک سارق حرفه‌ای شده و اقدام به سرقت خودروی پراید کرده بود، دستگیر شد.

دختر فراری طعمه سارق حرفه‌ای شد

جام جم سرا به نقل از تابناک: سرهنگ حجت نیکمرام فرمانده انتظامی مشهد گفت: ظهر روز یکم آبان ماه دختر جوانی از خانه فرار کرد و پس از چند ساعت در خیابان با پسر جوانی آشنا شد. این دختر ۲۰ ساله تا اوایل شب با پسر جوان در خیابان‌ها پرسه می‌زدد که با فرار رسیدن تاریکی شب، پسر ۲۴ ساله پیشنهاد داد خودرویی سرقت کنند و با خودرو به این طرف و آن طرف بروند. دختر فراری نیز که فریب چرب زبانی‌های این سارق حرفه‌ای را خورده بود ناخواسته قبول کرد و آن‌ها در محدوده خیابان آبکوه یک خودروی پراید را سرقت کردند.

وی افزود: دقایقی بعد دختر و پسر جوان در بزرگراه امام علی (ع) مشهد حرکت می‌کردند که تیم گشتی کلانتری الهیه با بررسی مشخصات پلاک خودرو دریافتند خودروی پراید سرقتی است. بنابراین مأموران انتظامی بلافاصله برای توقیف خودرو وارد عمل شدند اما پسر جوان بدون توجه به فرمان ایست پلیس دست به فرار زد. با این حال، پس از تعقیب و گریز پلیسی، خودرو متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: دختر فراری در اعترافات خود گفت اطلاعی نداشته که پسر جوان از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار است.
تحقیقات از متهم اصلی پرونده که گفته شده به مواد مخدر اعتیاد دارد برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر