jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۴۴۰۳۹ ۰۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۵

رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی گفت: مسافرانی که قصد سفر با حمل و نقل عمومی استان دارند، می‌توانند در طول سفر از اینترنت پرسرعت رایگان بهره ببرند.

اینترنت پرسرعت رایگان در اتوبوس‌های بین شهری

به گزارش جام جم کلیک: رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی گفت: مسافرانی که قصد سفر با حمل و نقل عمومی استان دارند، می‌توانند در طول سفر از اینترنت پرسرعت رایگان بهره ببرند.

امیر عشقی گفت: این امکان در حال حاضر با راه اندازی اینترنت پرسرعت در اتوبوس‌های بین شهری پنج شرکت مسافربری در آذربایجان غربی ایجاد شده و درصدد هستیم در آینده، تعداد اتوبوس‌های ارائه‌کننده این خدمت را افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: ارتقای کیفیت خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی و ایجاد جاذبه‌های بیشتر سفر برای مردم در این نوع حمل و نقل در راستای جایگزین کردن آن به جای استفاده از خودروهای شخصی از جمله اهداف اجرای این طرح بوده است.

وی اظهار کرد: استفاده از اینترنت پرسرعت در دنیای امروز به امری لازم تبدیل شده و بسیاری از اماکن عمومی این خدمت را ارائه می‌کنند و ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی نیز در استفاده از این توان، جدیت دارد.

رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک، تعداد بیشتری از شرکت‌های مسافربری استان با فراهم کردن مقدمات لازم، ارائه اینترنت پرسرعت را در دستور کار خود قرار دهند.

حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی یکی از بخش‌های موفق استان و کشور در حوزه ارائه خدمات است و علاوه بر ارائه خدمات ویژه در آن‌ها، بسیاری از اتوبوس‌های درون و برون استانی آذربایجان غربی به صورت VIP هستند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر