jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۴۳۹۱۶   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۰

حاجی‌زاده از کرج: مدتی است پس از روشن شدن رایانه و ورود به دسکتاپ، هر چند دقیقه یکبار صدایی از اسپیکر پخش می‌شود با این مضمون (DANGER DANGER) گویا یک فایل صوتی پخش می‌شود.

پرسش و پاسخ:  پخش صدای هشدار خطر! خطر!

حاجی‌زاده از کرج: مدتی است پس از روشن شدن رایانه و ورود به دسکتاپ، هر چند دقیقه یکبار صدایی از اسپیکر پخش می‌شود با این مضمون (DANGER DANGER) گویا یک فایل صوتی پخش می‌شود. این صدا تا زمان خاموشی ادامه دارد و تکرار می‌شود. در ضمن از ویندوز 7 نسخه‌ 32 بیتی استفاده می‌کنم و آنتی‌ویروس به‌روز شده است. ویندوز هم چند بار عوض کردم و ویروس هم ظاهرا ندارم.

پاسخ کلیک: پرسش بسیار جالبی مطرح کردید و جالب‌تر پاسخ آن است. خطر، خطر، هشداری است که شما را نسبت به یک خطر آگاه می‌کند.

این پیغام نه ویروس است نه مشکل نرم‌افزاری. نرم‌افزار نصب شده روی سیستم‌عامل شما که به بررسی عملکرد فن‌های خنک‌کننده می‌پردازد، به شما این هشدار را می‌دهد. به احتمال زیاد یکی از فن‌هایی که نرم‌افزار مورد بررسی قرار می‌دهد با مشکل مواجه بوده یا دمای مشخص شده برای دریافت هشدار بسیار پایین است و برنامه مدام هشدار می‌دهد. فن‌های خنک‌کننده را بررسی کنید و نرم‌افزار مربوط را نیز که در بیشتر موارد به وسیله درایورها یا یک برنامه‌ جانبی روی سیستم‌عامل نصب شده، پیدا کرده و تنظیمات آن را بررسی کنید. (نرم‌افزار EasyTune 5 در مادربوردهای گیگابایت از این صدا برای اعلام هشدار کمک می‌گیرد)

چنانچه مشکلتان رفع شد می‌توانید در بخش نظرات همین مطلب، سایر کاربران را نیز مطلع کنید

آیا شما برای این پرسش، پاسخ مناسب‌تری دارید؟ خوشحال می‌شویم پاسخ پیشنهادی خود را در بخش نظرات در اختیار سایر کاربران قرار دهید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها