jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۴۳۳۳۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۵

ارتش الکترونیکی سوریه (SEA) به گروهی از هکرهای دولت بشار اسد گفته می‌شود که مدتی است بر ضد دولت‌های غربی به ویژه آمریکا اقداماتی را جهت خودنمایی انجام می‌دهند.

هکر‌های سوریه‌ای به چند سایت خبری حمله کردند

به گزارش جام جم کلیک: ارتش الکترونیکی سوریه (SEA) به گروهی از هکرهای دولت بشار اسد گفته می‌شود که مدتی است بر ضد دولت‌های غربی به ویژه آمریکا اقداماتی را جهت خودنمایی انجام می‌دهند. این اقدامات شامل هک کردن و نوشتن واژه هایی چون ‘این سایت توسط ارتش الکترونیکی سوریه هک شده است’ بر روی وب‌سایت‌های دولتی و خصوصی این کشورها است. در جدیدترین اقدام این گروه، سایت‌های خبری معروفی هم‌چون تلگراف، CBC کانادا و فوربس مورد حمله قرار گرفتند. این سایت‌ها توسط یک نوع بد افزار تخت وب به یک پاپ آپ ریدایرکت شده و پیغام ارتش سوریه را نشان می‌دهند. هک هایی که ارتش سوریه تاکنون انجام داده است بی‌خطر بوده و تنها جنبه خود نمایی دارند.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر